Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt miért csinálhatta? Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt miért csinálhatta? Van egy csaj aki nagyon tetszik és multkor amikor kicsit be voltam rúgva (16 vagyok) megírtam neki msn-en h. nagyon tetszik meg minden és utána lévő napokban elkezdtünk msn-en beszélgetni és tök "összemelegedtünk"

Figyelt kérdés
és tegnap találkoztunk és tök csöndes meg tartózkodó volt pedíg azt mondta hogy ha nem lenne fiúja akkor még járna is velem.
2008. aug. 21. 11:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert kis tyúk, és hízelgett neki, hogy tetszik neked. És most hülyít téged is, meg a párját is, mert nem képes nemet mondani senkinek, akinek tetszik. Szted mit várhatsz tőle, ha a mostani barátját így átvágja, hogy veled flörtöl, miközben vele jár? Komolytalan...
2008. aug. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott, nem ő az egyetlen nő !
2008. aug. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a fenébe. Hidd el, úgysem fog szakítani a mostani párjával... maximum mindkettőtökkel egyszerre fog kavarni. Egyszerűen NEM ÉRI MEG.
2008. aug. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog a nyakadba ugrani, ha még tart a kapcsolata.Bár sztem komolytalan a lány.Én is jártam már úgy hogy lebuktattam a párom miközben fűzögetett egy másik lányt msn-en.Az eredmény: ő lekoptatta a csajt, nem érdekelte igazán, csak jólesett neki hogy valakit hülyíthetett.
2008. aug. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!