Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan közeledjek a boltos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek a boltos srác felé? Csak ott látom, de már elfogy az összes pénzem. :D

Figyelt kérdés
A vásárláson kívül még nem szóltunk egymáshoz.Úgy érzem,néha figyel,jön utánam,szerintem tetszek neki,de ennyi.Csak akkor látom,ha bemegyek a boltba,de már nem marad pénzem!!!:D
2010. febr. 8. 17:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Belépöt kell venni a boltba vagy mi?:O
2010. febr. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Thurston ***** válasza:
Hívd meg egy üdítőre, ha éppen nincs ott a boltban senki. Aztán dumáljatok.
2010. febr. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
most akko mivan? szerinted ő le fog szólítani bmeg? "de szépen veszed azt a csokit..." vagymi? ki is rúghatják ha elkezd flörtölni a vásárlókkal, jaj de kis hülye vagy még.
2010. febr. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok hülye! Nem akarok kezdeményezni, bárcsak összefutnánk valami buliba!! Kövessem mikor végez, nézzem meg hol lakik?:D Vagy mit csináljak? Mert így nem jutunk 1-ről a 2-re. 3 hónapja nézegetem.:P
2010. febr. 8. 17:09
 5/10 anonim ***** válasza:
mondjuk mi lenne ha megmondanád neki hogy tetszik? jaj istenem
2010. febr. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Thurston ***** válasza:
Miért nem akarsz kezdeményezni? Másként hogy akarnál bármire is jutni?
2010. febr. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mond neki,hogy tetszik az inge,haja vagy esetleg szereted azt a boltot de nem ám az áruk miatt jársz be minden nap:D

Ha kilátásban van vmi buli akkor megkérdezhetnéd,h nincs-e kedve eljönni:) De csak kedvesen,ne nagyon flörtölj. Tégy úgy mintha nem is lenne annyira fontos..:D

2010. febr. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Állj be árufeltöltőnek.
2010. febr. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi!!Az utsó nem is rossz ötlet!:)
2010. febr. 9. 09:38
 10/10 anonim ***** válasza:

szia..

szerintem várd meg hogy mikor végez..met lehet h van csaja..

éskitudnád deríteni hogyha megváros amígvégez (nem kell követni)...

haa csajszi nem jön elé akkor az nem lehet vmi nagy szerelemxDXDD:D:PXD:PDXD:D:P

2010. jún. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!