Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem jön el értem?

Figyelt kérdés
Nem tudom h mi a normalis,mert nem vol meg normalis kapcsolatom. A baratommal negy honapja vagyunk egyutt. A szomszed varosban lakik,kb 11 km. Edd mindig eljott ertem amikor mentunk hozza v hetvegen valahova. Nekem mar kezdett kellemetlen lenni,es mondtam neki h ha nehez neki mindig jonni,elmehetek en busszal is,mert nekem. incs jogositvanyom. Erre o azt mondta h nem,neki semmi nem nehez ha rolam van szo,amikor nem birt jonni akkor meg kuldott ertem taxit. Ma azonban ramirt h problema lenne-e nekem ha busszal mennek? Nem az h gond,mert nekem kellemetlen volt eddig is h jott ertem mindig,hanem fura,mert. eddig ilyen nem volt. Szoval mi a normalis? O 40,en 25 vok.

2015. jan. 25. 15:20
 1/8 CptTomato ***** válasza:
Bocsi a normális az ha nem 15 évvel idősebb pasival jársz... rengeteg veled vagy közel egykorú srác van... ...ha neki van pénze autoval hurcolászni téged és vagy taxit küldeni akkor küldjön ha nem akkor meg mond meg neki hogy ezt te elvárad ha meg nem várod el akor mire fel a kérdés.
2015. jan. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
voltak korban hozzámillő barátaim is, de nem jöttem ki velük, vele pedig nagyon megértem magam. Ez az h van pénze, nem az anyagiak miatt mondja biztos h menjek busszal, ezért nem értem. H h szokás ha valakik együtt vannak, mindig a férfi megy a lányért? Vagy a lány is megy néha? Cs ne gyertek most azzal h az anyagiak miatt vagyok vele, mert nem, tényleg szeretem!
2015. jan. 25. 15:32
 3/8 anonim ***** válasza:

Sztem kölcsönösen kell ezt tenni. Nem is értem, te mondtad neki h nem gond ha buszoznod kell. Akkor most mi a gond?

Mármint attól még szeret téged hogy azt mondta h buszozz. Márha eddig is szeretett. Főleg h te mondtad neki h nem gond.

2015. jan. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Értem én, meg tényleg nem gond, csak nem értem, eddig soha nem engedte h buszozzak, ezért furcsa. Nem írtam neki rögtön vissza, erre írt h "Ha nehéz, akkor eljön értem. :P" Meg h már nem szeretem? Meg h ő továbbra is nagyon szeret. Ez is így kicsit fura. V én vok túl paranoiás? :D
2015. jan. 25. 15:54
 5/8 anonim ***** válasza:
Te vagy. Eddig ő megtett mindent neked, te megteszel érte mindent?
2015. jan. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Értem én, de fura ez a hirtelen váltás, mert szterintem ez így ok, h kölcsönösen, de ő mindig azt mondta h nem nem, és most fura h hirtelen mégis, és ez mögött mindjárt vmi olyasmit látok h biztos megváltozott nála vmi irántam.
2015. jan. 25. 16:10
 7/8 anonim ***** válasza:
Te mondtad neki, h kezd kellemetlen lenni neked. Nyilván ezt nem akarja...
2015. jan. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azt nem mondtam, csak h ha nehéz neki akkor mehetek én is, meg ennek is már egy hónapja volt.
2015. jan. 25. 16:18

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!