Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen tapasztalatotok van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tapasztalatotok van a Brazil férfiakkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
1 év "I love you" , de még nem találkoztunk.
2010. febr. 8. 18:34
 1/9 anonim ***** válasza:
ez a kapcsolat akkor csak fejben létezik?
2010. febr. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
1000 féle kommunikációs eszköz, amivel látni tudsz egy valós személyt: MSN, ICV, SKYPE, video chat. Kíváncsi vagyok a tapasztalatotokra. :D
2010. febr. 8. 18:39
 3/9 anonim ***** válasza:
Biztos nem brazil, hanem roma, és nem meri felfedni, hogy tényleg az.
2010. febr. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

első vagyok

figyelj,

élj vele 10 napot,és többet megtudsz róla mintha egy évig csak beszélgettetek volna.brazil? sztem itt senkinek nincs nagy tapasztalata egy d.amerikai kultúrából származó emberrel kapcs.sok szerencsét

2010. febr. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Nagyon jó focisták!
2010. febr. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nekem brazil pasim van, isteni. o nem hohanyo, amit mond az ugy van. de a legtobb pontatlan, azt se kell elhinni, amit kerdez, igernek fut-fat, de akkor is olyan edesek, hogy keptelenseg rajuk haragudni. mindig jo kedvuek, viccesek.
2010. márc. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is igy kezdtem közel egy év internet, ma már a férjem és boldogok vagyunk.
2010. ápr. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Életemben nem voltam még olyan szerelmes, mint "az én brazilom"-ba, és még senki nem szeretett engem annyira, mint ő.
2010. jún. 13. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Brazil barátom van már egy éve.Az utcán hangos(kicsit romás),ami zavar is néha egy kicsit.Mindig mosolygós,jókedvű.Féltékenyek.Jószívűek.Tényleg ígérnek fűt-fát,amit később nem tartanak be.Ez majdnem a kapcsolatunk rovására ment.

Ezek a tulajdonságok csak az én barátomra jellemzőek,általánosítani nem érdemes.Mindegyikük különböző.:)

2010. júl. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!