Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A régi bizonytalant vagy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A régi bizonytalant vagy az új biztost?

Figyelt kérdés
Még 15 éves koromban megismerkedtem egy sráccal (16), fél évet jártunk és nagyon szerettük egymást. Ő szakított velem. 1 évig nem is beszéltünk, meg semmi. Utána ő felkeresett engem és bocsánatot kért a viselkedéséért. Majdnem lett közöttünk megint vmi, majd mégsem. 1 évvel később lemondtam érte a 14 hónapos kapcsolatomról, mert mondta, hogy velem akar lenni. Elkezdtünk járni, de már nem volt olyan mint régen. Otthagytam, pedig nagyon vágytam rá, csak nemtörődöm volt és úgy éreztem nem szeret. Pedig teljesen úgy érzem, hogy ő az igazi. Nem sokkal később összejöttem egy másik sráccal (23), egy ideig úgy éreztem, hogy nem is fogom tudni úgy megszeretni, majd mégis megszerettem. Épp betöltöttük a 3 hónapot, amikor az exem elkezdett minden szépet mondani, hogy mennyire szeret, meg én vok az igazi neki és látszott rajta, hogy tényleg komolyan gondolja. Szeretem őt, de a mostani kapcsolatomat se szívesen hagynám ott. Mit tegyek? Megbízhatok a régiben? (18/L)
2010. febr. 8. 18:42
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
garfield szerint járt utat járatlanért el ne hagyj
2010. febr. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy visszamenj a régihez minek egy fél évre se???
2010. febr. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
ja, olvasd végig amit írtál. egyértelmű h mit kell tenned (vagyis nyugdton maradni). És mondd meg az exednek h g*ciség ilyeneket mondani, amikor tudja hogy van valakid. Ez elvi kérdés..
2010. febr. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A régivel hányszor szakítottatok? Most is az lenne a vége. Ha jól működik a mostani kapcsolatod ne hagyd el a párodat az exedért.
2010. febr. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget!
2010. febr. 8. 18:56
 6/6 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy az érzéseimet nem tudom irányítani :S nem tudtam már úgy ránézni a mostanira, mint régebben és ez annyira rossz, hogy ennyire manipulálni tud érzelmileg az exem. Igyekszem azért inkább az eszemre hallgatni most mint a szíwemre, mert lehet, hogy most is csak megszíwnám...
2010. febr. 8. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!