Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csináltatam egy sárkányos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csináltatam egy sárkányos tetkot a hátamra és a pasim totál ki van akadva jogos?

Figyelt kérdés
Nem gyerekek vagyunk már, 26 évesek és totál kiakadt hogy miért nem beszéltem meg vele!
2015. jan. 26. 14:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Igaz meg kellett volna vele beszélned, de végül is a te tested azt csinálsz vele amit akarsz meg mivel a hátadon van nem igazán látszódik a minden napokban.
2015. jan. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
68%
hát szerintem az ilyen szintű változtatásokat meg kellene beszélni egy kapcsolatban...persze mindenkinek a saját teste, de ugye megossza azt a másikkal akár nap mint nap...meg lehet a másik ettől elveszíti a vonzalmat és inkább taszítja az ilyen látvány...
2015. jan. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
70%

Nézzük az érveket pro és kontra:

1. A Te tested, Te döntöd el, hogy mit csinálsz vele. Jogilag nem szólhat bele, hogy te mit csinálsz a saját testeden.

2. Egy valamire való kapcsolatban - az én meglátásom szerint - illik arra törekedni, hogy amit teszünk, azzal a másiknak se okozzunk rosszat. Főleg ha valami meglehetősen nagy mérvű dologról van szó, azt illik megbeszélni a másikkal, vagy legalábbis elmondani neki, és nem titokban csinálni.


"Nem gyerekek vagyunk már"

Akkor ne is viselkedjetek úgy.

2015. jan. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
68%

Nem jönnek be a tetkós csajok szóval én is ki akadtam volna.

Csináltattál egy tetkót a hátadra amit soha nem látsz viszont a párodnak meg a szeme előtt van. Ne akadjon ki?

Kérlek...

2015. jan. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
37%
te dolgod,nehogy már engedély kell egy tetkóhoz.így járt :D
2015. jan. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
50%

Hát, az első hogy szerintem elég dögös tud lenni egy csajon. Nekem s van egy sárkányom, egy nonfi-sárkány.

Nekem mondjuk jó nagy, lapockától lapockáig, hát középtől nyak aljáig.

Sok beleszólása nincs, nem a férjed. De ha az lenne se kellene megkérdezned, hiszen nem a tulajdona vagy.

És mielőtt valaki gondolná hogy egy csaj vagyok, nem az vagyok. De szerintem társként kell egy kapcsolatban gondolni a másikra.

Ha nem akar így, jobban jársz nélküle.

Mi lenne vele ha szülnél és kb 2 évig teljesen kifordulnál magadból? El dobna? Mert szerintem igen.

Amúgy jó lenne ha meg mutatnád a tetkód, kíváncsi vagyok rá.

Ez volt az első, vagy van más is?

2015. jan. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Utolsó: igen, társként kell gondolni egymásra. Ezért kéne nyíltnak és őszintének lenni.

És mondjuk hatszor is meg kell gondolni, ha olyat akarunk tenni, ami a másiknak nem tetszik.

Egyébként szerintem is taszító a tetkó.

2015. jan. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
nincs más tetkóm, nekem is elég nagy
2015. jan. 26. 14:43
 9/19 anonim ***** válasza:
68%

Ebben az a legszörnyűbb hogy te kb. a büdös életben nem fogod látni a környezeted viszont mindig észre veszi.

Ha hátul ki van vágva egy ruha, ha bikiniben vagy, vagy akár ha otthon lengébben öltözöl.

Tényleg megkérdezhetted volna mert ez nem olyan hogy levágatok a hajamból 20 centit aztán ha nem tetszik visszanő. (mondjuk azt legalább te is látod)

2015. jan. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Azért gratulálok, kedves kérdező, hogy érdemben ennyit sikerült a válaszokhoz hozzáfűznöd.

Nem csodálom, hogy nem működik nálatok a kommunikáció.

2015. jan. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!