Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Īrjak vissza neki? A volt csajom írt sms-t hogy hogy vagyok, meg mi újság van manapság?

Figyelt kérdés
Azt tudni kell hogy kb 3 hete beszéltunk telefonon es ugy volt hogy talalkozunk a pénteki napról àtrakatta velem vasàrnapra aztàn persze nem keresett,ràkövetkező héten kedden facebookon îrta hogy bocsi hogy nem mentem le blabla,megint ment a szokàsos magyaràzkodàs! Most megszüntettem vele minden kapcsolatot mert ugy erzem mar csak szorakozott velem! Korabban meg irta dontsek ,majd jelentkezzek mi legyen ,remeli mihamarabb visszatérek,amikor meg ott volt az esély nem talalkozott velem egyszer azt irja legyunk egyutt ,masszor meg mar megy el Magyarorszàgról! Màr nem tudom nyomon követni mit is akar?!
2015. jan. 26. 15:14
 1/3 anonim ***** válasza:
úgy tűnik csak szórakozik veled...a helyedben hagynám, vagy elküldeném ha nem hagyja abba...
2015. jan. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Noren1989 ***** válasza:

Felesleges vele foglalkozni.

25/F

2015. jan. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 opened paradise ***** válasza:
Menekülj...
2015. jan. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!