Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakitas utan mennyi idovel "...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitas utan mennyi idovel " erdemes" uj kapcsolat fele kacsintgatni?

Figyelt kérdés
2015. jan. 26. 21:06
1 2
 1/13 CptTomato ***** válasza:
Úgy 8óra amit alvással töltesz..
2015. jan. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Pain for Pleasure ***** válasza:
Ha már túl vagy az előzőn. Mindenkinek más mennyiségű idő kell ehhez.
2015. jan. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nincsenek szabályok, meg hogy mennyit érdemes várni, annyit, hogy el tudj vonatkoztatni az előzőtől. És az új párodnak élj ne az előzőnek.

Ez lehet 1 nap lehet 1 év.

2015. jan. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 RRR ***** válasza:
a kijózanodás és a fejfájás után
2015. jan. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Abban a pillanatban
2015. jan. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 MolotovPunk ***** válasza:

Hát én nagyjából 9 hónapja vagyok szingli és most kezdem magam túl tenni egy másfél éves kapcsolaton.Ez mindenkinél változó amúgy.

Nekem sok idő kell,de van akinek nem.

2015. jan. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem egy év kellett hozzá...
2015. jan. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát átlagosan 36óra42perc és 5... talán 6 másodperc... de nem tudom pontosan:/
2015. jan. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ha napok,hetek sőt 1-2 hónap alatt túl tetted magad az exeden,

érdemes elgondolkodnod saját magadon.Hogy nem e erőlteted olyanokkal akik igazából csak külsőleg tetszenek de lelkileg meg nem vagytok hullámhosszon.

Egy tini pl elfelejti pár hónapos,fél éves kapcsolatait hisz ők még nem tudnak igazán szeretni. Az még olyan szeretet mint ha lenne egy kiskutyám. De egy huszonéves érett nő egy rendes komoly kapcsolat után szerintem több hónap kell minimum hogy valamennyire el tudja ásni az emlékeket.

2015. jan. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Amikor úgy érzed, készen állsz rá. Én egy 3 éves kapcsolatom után másnap ismerkedni kezdtem interneten. 1 hét alatt nagyon sok pasival leveleztem, aztán képbe jött egy, aki nagyon felkeltette az érdeklődésem. Neten, telefonon megvolt az összhang, de a találkozóra várnunk kellett, alig vártuk. 3 hét múlva került rá sor, és az első randin lefeküdtünk, attól a naptól fogva egy pár voltunk. Ez a kapcsolat egy évig tartott, nagyon intenzív volt, sok időt töltöttünk együtt, sokat utaztunk, de sok tényező volt, ami miatt nem működött, így jobbnak láttuk külön folytatni, még akkor is, ha imádtuk egymást. Ennek közel fél éve, azóta viszont csak szexkapcsolatom van, és komoly párkapcsolatra nem is vágyom, egyáltalán nincs rá igényem egyelőre, így nem is ismerkedem.
2015. jan. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!