Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan törjek ki a csaj árnyékából?

Figyelt kérdés

Van egy csaj, akivel majdnem megcsalt a barátom(elsősorban érzelmi megcsalás, de ki tudja, mi lett volna, ha).

Kibékültünk, ezerszer megbeszéltük, tényleg. Mindent megpróbál, azóta a kapcsolatunk 1000000x jobb, tehát most tényleg történt változás.

EZ már kb. egy éve történt, mégse tudtam feldolgozni. Mindenütt a csajt keresem, nézem, ha találkozunk bedobban a szívem, lesem a képeit, és én meg bűnrondának érzem magam. Én 19 vagyok, a csaj 15.

A legrosszabb, amit nem tudok feldolgozni, hogy én MEGÉREZTEM, hogy meg fog csalni a barátom, mégse kutakodtam, nyomoztam, és senki nem hitte el nekem, hogy neki tetszik a csaj(még a legjobb barátnőim se, azt mondták, túlspilázom). Aztán kijelentettem a barátomnak, hogy mutassa meg a facebookját(sose kértem ilyent), és igazam lett.

Az, hogy ő is azt ültette belém, hogy nincs igazam, és, hogy nem bízom benne, iszonyatosan fáj.

Fúleg, hogy azóta nőnek se érzem magam.

Ennél jobban nem tudjuk megbeszélni, és most tényleg jól működik, mit tehetnék?


2015. jan. 26. 22:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Szánalmas hogy lassan érett nőként egy csitrivel kell versenyezned..
2015. jan. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igazi gyönyörű érett nővé válhatsz, ha ezt a rivalizálást elengeded, győztes lehetsz, ha legyőzöd magadban. Ez most a feladatod, különben a "mániás" színezetű dologért valóban elveszítheted a fiút. Ne nézegesd a képeit, próbáld magad teljesen jelenbe hozni. Itt és most mi van.
2015. jan. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szakadj ki a környezetéből. Ismerkedj, érdeklődj más emberek után. Lehet, hogy rövid időn belül sokkal jobb embert találsz, mint az exed.
2015. jan. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
4 évvel idősebb vagy de ilyeneken pörögsz? Akkor lehet Te sem vagy több a másik lánynál... És ezt ne vedd sértésnek. Tedd helyre az önbecsülésed, vagy ha nincs, mert úgylátszik nincs, akkor küzdj meg azért ami jár és ne mutogass másra...
2015. jan. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!