Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit gondoltok a műtéti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok a műtéti hegekről?

Figyelt kérdés
Taszít titeket?
2015. jan. 27. 15:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem, lehet, hogy beteg vagyok, de a kisebbek még vonzanak is.
2015. jan. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Műtőttek kiskoromban és van egy 30 centis vágásom, plusz egy epeműtét hegem is.

Mivel a 30 centissel nőttem fel, így természetesnek veszem, de múltkor mondta barátnőm, hogy szerinte ilyenre nem illik felvenni olyan felsőt, amiből nagyon kilátszik.

2015. jan. 27. 15:02
 3/10 anonim ***** válasza:
Rajtam kettő is van. Egy hasi műtét nyoma az kb 10 cm, meg a császármetszés hege. Senki nem panaszkodott eddig...
2015. jan. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ne is foglalkozz velük. Neked ezek a hegek az életedet jelentik. Ha ezt valaki nem érti....arra nem tudok mit mondani.
2015. jan. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Miert taszitana? Gondolom nem "poenbol" mutottek igy az nem zavarna

18/L

2015. jan. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

A mai napig nagyon sokan megbámulják. Pedig nem piros, hanem halvány fehér. Főleg strandon.

Pedig én észre se veszem már rég.

2015. jan. 27. 15:17
 7/10 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz veluk:)az olyanok idiotak....
2015. jan. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem gond szerintem, ha valakinek nem tetszik ne nézzen rá, de az már illetlen, hogy meg is bámulják. Ne foglalkozz velük és a barátnőddel sem, azt vegyél fel, amiben jól érzed magad, ne akarj megfelelni másoknak, elég magadnak.


Nekem, kicsi van a hátamon, meg a fejemen egy, ami annyira nem látszik, oda nem nőtt vissza hajam, igaz nagyon kis részen, de pont úgy szoktam fésülni hajam kiskorom óta, így nem vészes, érzetre, kicsit érezhető a mélyedés, bár felnőttként volt ez.

2015. jan. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem tehetsz róla, hogy műtöttek, ne foglalkozz azzal, ki mit gondol.

Ha friss, csúnya, véres hegről lenne szó, arra azt mondanám, inkább ne mutogasd (de az olyanokat amúgy sem szokták szabadon hagyni, egészségügyi okokból sem). De az ilyen régiekkel semmi baj nincs, ha csak egy fehér csík látszik, az szerintem nem fog taszítani senkit.

2015. jan. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Paromnak van par, es egyatalan nem zavar.

Ot viszont bantotta a dolog, viszont mar marra ot se zavarja mas elott.. volt hogy puszit is adtam rajuk, en ugy szretemot ahogy van.

Inkabb egy heg, mint hogy ne eljen.

2015. jan. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!