Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vallasos/templombajaros fiuknak mennyire nehez parkapcsolatot letesiteni?

Figyelt kérdés
Lanyok, akik mar voltak ilyen fiuval, velemenyeteket megosztanatok roluk?

2015. jan. 29. 06:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem nehezebb nekik párkapcsolatot létesíteni, mint másoknak. Max akkor, ha gátlásosak.
2015. jan. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ahogy én látom, nekik általában van közösségük, táboraik, stb, így vannak körülöttük olyan lányok, akiknek hasonló az értékrendje. Az, hogy mennyire mernek kezdeményezni, már egyénfüggő.
2015. jan. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De ez nem igy mukodik, es ha nincs a kozossegen belul, akkor mi van?
2015. jan. 29. 11:12
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi az hogy nem így működik? :D Ismerek elég sok ilyen párt, akik pontosan így jöttek össze. Ha nincs közösség, akkor egyrészt kereshet egyet, illetve ha nem feltétlenül vallásos barátnőt szeretne, akkor ugyanúgy csajozhat, mint bárki más.
2015. jan. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
úgy értettem, h ha a közösségen belül nincs lány, akkor van esélye, átlagcsajokat ez a vallásdolog nem zavarja?
2015. jan. 29. 20:12
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy "ez a vallásos dolog nem zavarja"? Inkább téged kellene,hogy zavarjon, ha a lány nem vallásos, jobban mondva, nem hívő. Ha nem tudod a te értékrendedre "átnevelni" a lányt, ne kezd vele!!! Hosszabb távon nem fog működni a kapcsolat, pláne, ha a gyereketeket másképpen akarjátok majd nevelni.
2015. jan. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!