Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melíik a kevésbé fájdalmasabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melíik a kevésbé fájdalmasabb szakító szöveg?

Figyelt kérdés

Tehát melyiket hallaná inkább, akit kidobnak?


1. Már egyáltalán nem szeretlek, elmúlt.

2. Beleszerettem másba.


2015. jan. 29. 18:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Pont ilyen sorrendben.
2015. jan. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 opened paradise ***** válasza:
Amelyik az igazi.
2015. jan. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szerintem az első az olyan kegyetlen, még ha az is az igazság, így kimondani.

Akkor szerintem már jobb az a tudat, hogy másvalaki csábította el.

2015. jan. 29. 18:38
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ribi leszel.
2015. jan. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp mondd meg az igazat, még ha egy kicsit finomabban is fogalmazva. Láttam már, mi a vége, amikor valaki a kamu "összejöttem mással" szöveggel próbálta megkönnyíteni a másik (vagy inkább önmaga) számára a szakítást és valami katasztrofális volt, őszintén, nem tudom elképzelni, hogy az igazság rosszabbat tett volna, mint ez. Arról nem tehetsz, ha már nem érzel valaki iránt ugyan úgy, arról viszont igen, ha annyira sem becsülöd, hogy őszinte légy vele és ne hagyd hamis reményben, hogy talán még visszatérsz hozzá.
2015. jan. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!