Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? (többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? (többi lent)

Figyelt kérdés
Barátnőm 16 én 19 5 hónapja vagyunk az apja egy idegbeteg állat :( ma megmondta neki ha nem hagy el engem börtönbe csukat barátnőm bevett kb 10 db frontint :'( :'( Elhagyott pedig holnap után lettünk volna 5 honaposak!! Mit csináljak? nem birom ki nélküle ! Én szülei szerint pszichopata köcsög vagyok aki meg eröszakolja soha egy újjal sem értem hozzá és még a hangomat se emeltem fel !! Rossz akarok terjesztik ezt tesojának ö meg apjának :( Mit csináljak? Arra gondoltam hogy simaszkot felveszem és nagyon megverem !
2015. jan. 29. 23:03
 1/9 A kérdező kommentje:
Teljes szivemből szeretem !! Mindent meg tettem érte !!
2015. jan. 29. 23:04
 2/9 anonim ***** válasza:

"Arra gondoltam hogy simaszkot felveszem és nagyon megverem !"


Úgy látszik, tényleg pszichopata vagy.

2015. jan. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 ZeoX ***** válasza:

Hogy csukat börtönbe az Apja?

16 év felett nincs liliomtiprás.


De adjál az öregnek, verd meg mint az állat!!! XD

2015. jan. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok pszichopata !! Kedves első csak tudod volt egy 4 éves kapcsolatom ahol a lány dobott más miatt kb 2 év volt mire elfelejtettem Megbiztam a mostaniban és tessék erre ő is szülei miatt
2015. jan. 29. 23:06
 5/9 anonim ***** válasza:
Jaja, símaskz fel azt alázd meg az apját keményen, ha megkérdezik miért tetted mondjad, hogy : Nem tehetek róla idegállapotba vótam
2015. jan. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 aladar12 ***** válasza:
menj oda az apjához és beszélj vele személyesen.
2015. jan. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Aladar 12:


Nem lehet beszélni vele a lányokat is agyon veri ha már valamit csinálnak pl kutyának nem adnak kaját vagy úgy marad a fütés egy fél órára !

2015. jan. 29. 23:09
 8/9 Deliverance ***** válasza:

Először vegyél egy nagy levegőt, és nyugodj meg. Ha elolvasod, amit eddig írtál, te is belátod, hogy kicsit ellentmondásos. Állítod, hogy te nem vagy rossz, stb, mégis símaszkban akarsz verekedni.

Nonszensz.

Kapd össze magad, légy férfi, és oldd meg a helyzetet higgadtan. Kezdeményezz beszélgetést a lány apjával, legyél tisztelettudó. Bizonyítsd, hogy te megfelelsz a lányának. Maradj türelmes, nem fog egyik napról a másikra menni. De ha fontos neked a barátnőd, küzdesz érte. Idővel rendeződhet a kapcsolatod a szülőkkel.

2015. jan. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem birom hogy elvesztettem Férfi vagyok ! és hogy beszéljek vele?
2015. jan. 29. 23:41

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!