Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem mondja el a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem mondja el a barátnőm hogy terhes?

Figyelt kérdés
Még karácsony és szilveszter között amikor nála voltam, láttam a fürdőszobája kukájában egy dobozt, ami felkeltette a figyelmem ezért megnéztem, egy terhességi teszt volt, ráadásul pozitív, gondoltam nem kérdezek rá, majd elmondja, viszont azóta se mondta. Feltűnt az is hogy ebben a hónapban nem voltak pirosbetűs napjai. Szerintetek miért titkolja? Szerintetek kérdezzek rá?
2015. jan. 30. 09:42
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
lehet nem tőled van? Szerintem kérdezz rá, mert egy gyerek nem játék :)
2015. jan. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Biztos valentinnapra tartogatja a meglepit.
2015. jan. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Vagy babonás, meglepinek szánja, vagy mástól van.
2015. jan. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Beszélgettetek már a gyerekről, hogy mi lenne ha...?
2015. jan. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Ez elég kemény, ilyenről még nem is hallottam. Meglepi valentin napra?? Ha én most teherbe esnék, az lenne az első, hogy közlöm a párommal, nem titkolom két hónapig. Kérdező, valami nem stimmel..
2015. jan. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá minél hamarabb, mondjuk először arra, hogy ugye nem jött meg neki, ne a kukából kiszedett terhességi teszttel kezdj. Ez nem olyan dolog, amit a végtelenségig lehet húzni..
2015. jan. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Kerdezz ra!
2015. jan. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 ATTILLA123 ***** válasza:
100%
Lehet,hogy nem biztos még a dolog. El akar menni a nőgyógyászhoz és ha tényleg terhes akkor akar szolni róla mert nem akar feleslegesen beszélni.
2015. jan. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Hány évesek Vagytok? Mióta vagytok együtt?

Ennél több konkrétum kellene ahhoz, hogy valami következtetést levonjunk!!!

A leírtakból az jön ki, hogy még nem is éltek együtt....

37F

2015. jan. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Ha igaz a sztori, akkor nem te vagy az apa. Tehát majd apasági vizsgálat befigyel, mielőtt a nevedre veszed a gyereket.
2015. jan. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!