Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sokat számít egy nőnél ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

K. Isti kérdése:

Sokat számít egy nőnél ha nem vihetem pizzázni vagy valami másra mert lisztérzékeny vagyok?

Figyelt kérdés

2015. febr. 1. 09:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi a farkamért akarnál olyannal járni, akinek ez sokat számít?? :D
2015. febr. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
igen, de ha tudja hogy miért akkor elfogadja. És elviheted moziba, meg színházba, amiben nincs liszt.
2015. febr. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az elsőnek adok igazat... Ha szeret akkor elfogadja.
2015. febr. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi XD szinházba nincs liszt
2015. febr. 1. 09:36
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem hinném. :-)


Mehettek olyan helyre, ahol ő is tud pizzát, vagy bármi mást enni, amit szeret, meg te is találsz valami gluténmenteset, amit szívesen eszel.

2015. febr. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem az is elég romantikus és teljes értékű program tudd lenni, ha pl te sütsz pizzán gluténmentes lisztből.


Meg elég sok pizzázóban van pl saláta opció is. Nemcsak pizza van ott.

2015. febr. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerencsére egyre több helyen van gm étel is, nem hiszem, hogy ez probléma lenne. Megjegyzem, férjemmel egyszer nem voltunk pizzázni szerintem, egy párszor voltunk étteremben, meg a lagziban :D Utána jött a 2 gyerek, azóta itthon pizzázunk.

Ja, a 2. gyerek után lettem én lisztérzékeny, aki most nem az, még nem jelenti azt, hogy nem is lesz. Emiatt ne szóljon meg senki :)

2015. febr. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Manócska1 ***** válasza:
szerintem aki szeret,elfogadja.
2015. febr. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia.

Én 16 éve vagyok lisztérzékeny és átérzem a problémádat. Ráadásul akkoriban nem is volt túlzottan ismert ez a betegség. Mára viszont a legtöbb étteremben elkészítik az ételeket gluténmentesen is ha kéred. Tudom kicsit kellemetlen, de hidd el teljesen megértőek, sőt nagyobb adagokat szoktam kapni, vagy utána kijön a szakács és megkérdezi, hogy kukoricaliszttel is ízlett e az étel. Vidd étterembe ne pizzázni és akkor nem jön létre olyan kellemetlen szitu, hogy te ülsz ő meg eszik és téged sajnál. :) Nekem minden barátnőm teljesen megértő volt ezzel kapcsolatosan. Ez nem tragédia, csak különleges! :)

2015. febr. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!