Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez szeri tetek is nyálas,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szeri tetek is nyálas, elviselhetetlen?

Figyelt kérdés
Ha a barátom nem szereti ha mondom neki,hogy hiányzol,szeretlek,bárcsak itt lennél,ezt/azt csinálnék veled,stb... Szerinte ez nyálas...Ha elkezdem valamelyiket,akkor megsértődik... Miért??
2015. febr. 1. 20:21
 1/7 A kérdező kommentje:
Szeretni szeret,de szociális fóbiája van szerintem,vagy nem tudom...segitsetek!! Fél valamitől?
2015. febr. 1. 20:22
 2/7 anonim ***** válasza:
mert bvzi
2015. febr. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mert túlzásba viszed, valószínűleg. Minden ember vágyik az elismerésre, hogy szeressék, de a pasik nem csípik, ha folyton gügyögnek nekik.

Jobban bejönnek a vagány, öntudatos lányok, akik nem kuncsorognak a szerelemért, hanem nagylelkűen adják és elfogadják.

2015. febr. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
kìméljetek meg az ertelmetlen válaszaitoktól,ha lehet... :) élőben kimutatja hogy szeret,de egyébként ha nem vagyunk együtt nem szereti ha ilyeneket mondok,és nem értem miért mondja hogy nyálas
2015. febr. 1. 20:24
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem viszem túlzásba,mondani sem merem...
2015. febr. 1. 20:24
 6/7 anonim ***** válasza:

Bárcsak nekem mondaná valaki *~*

Amúgy valószínüleg azért mert nem szeret ;3

2015. febr. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Lány vagyok, és én ezt utálom. Valahogy nem szeretem, ha ezt mondják nekem/mondom valakinek, mert olyan felszínesnek érzem.

Lehet, hogy a barátod is hasonlóan érez, mivel bár szeret, de semmitmondónak érzi ezeket a szavakat, hamisnak.

Legalábbis én így gondolom.

2015. febr. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!