Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítseket szeretnek kerni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Carolina123 kérdése:

Segítseket szeretnek kerni most erez valamit vagy nem?

Figyelt kérdés
Van egy fiu akivel egy helyre egy caoportba jarunk edzeni meg egy suliba es jarunk.10 honappal idosebb ismerjui egymast en par eve remenytelenul szerelmes vagyok bele de o neha ugy tesz mintha csak baratok lennenk vagy annyi sem neha meg ugy mintha ez az erzes kolcsonos lenne(nez engem viccelodik kaccsintgat hulye kepeket vag hogy nevessek rajta).Most akkor mi van?!
2015. febr. 6. 15:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagy valószínűség annak,hogy nem.:( Ha van barátnője hagyd ott rögtön.
2015. febr. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mondtad már neki , hogy mit érzel iránta? Gondolom nem mert a nők nagy része képtelen ki nyitni a kis szájukat. Jeleket pedig biztos hogy küldtél felé , azt bárhogy próbálnád az egy olyan dolog amit irányítani nagyon nehéz. Ha pedig ez is meg volt , akkor a srác nagyon hülye hogy észre vegye. Ha pedig közölted felé , akkor szórakozik veled. Ismerkedj mással tudom így nehéz hogy látod szinte naponta. Figyi szerintem nem veszi észre én férfi vagyok szóval ha ilyen lenne. Tuti hogy már közeledtem volna a lány felé , ha párakapcsolat nem is de dughatunk volna egyet. Soha az életben nem hagyná ki egy ilyen alkalmat. :D
2015. febr. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
kérdezd meg tőle.
2015. febr. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat meg persze orulnek ha irnatok.igazabol nem merem neki megmondani mert mi van ha epp nem kolcsonos es az egesz baratsaga semmibe torkollik.Es talan kuldtem mar fele jeleket nem tudom egyebkent nics csaja.De egyszeruen nagyon odavagyok erte😿
2015. febr. 6. 22:13
 5/5 A kérdező kommentje:
Még esetleg kaphatnék válaszokat?
2015. febr. 8. 01:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!