Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek vennem kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek vennem kellene valamit a barátomnak Valentin napra?

Figyelt kérdés

Sohasem voltam nagy híve ennek a napnak, de ma barátom felhozta a témát, hogy ő már készül. Igazából még egy hónapja sem vagyunk együtt, nem ismerem még annyira, hogy valami személyeset merjek neki adni. Szerintetek baj ha én nem veszek semmit, ő meg készül ?

20/L



2015. febr. 6. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:

hát ne vegyél, készíts valami apróságot

de szerintem ha ő készül akkor legalább egy csokit te is adhatnál neki :)

2015. febr. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Figyi, szerintem egy olyannak is örülne, hogy leírod egy kis levélben, mit, miért szeretsz benne :)

De ha nem vennél adnál neki semmit, lehet kicsit rosszul esne neki, mert még is a szerelmesek napja.

2015. febr. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem baj :D lepd meg valamivel :) egy romantikus szex az biztos jó meglepi lenne neki :D felér minden ajándékkal :D
2015. febr. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Valami apróságot, édességet stb. vehetsz azért neki, de megbeszélheted utána vele, hogy te nem annyira szereted ezt az egészet. Vagy mondjuk főzhetsz is neki valamit, a te ajándékod lesz pl. egy gyertyafényes vacsora, én akár ilyesminek is örülnék. :)
2015. febr. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!