Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fejezzem be vele?

Figyelt kérdés

Kb 2 hónapja beszélgetek egy sráccal, még nem találkoztunk, mert 200 km van közöttünk. Nekem úgy tűnt, akar valamit tőlem...de ezek szerint csak haverkodunk...mivel tegnap írt, hogy meglátott egy lányt, és teljesen belezúgott. Beszélgetnek is neten, holnap randiznak. Tőlem kér tanácsot, hogy mit vigyen neki ajándékba, hogy viselkedjen.

Ezt most mire véljem? Miközben velem beszélt fb-n, közben vele is....és folyamatosan kérdezte, hogy mit írjon...

Én le akartam kopni, írtam is neki, hogy megyek, beszélgessen vele nyugodtan, de kérte, hogy maradjak...

Most ez micsoda? Ti mit tennétek?


2015. febr. 8. 14:54
 1/6 opened paradise ***** válasza:
Ezt ma friendzone-nak hívják.
2015. febr. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, ez erősen friendzone. Ha te kedveled amúgy, bánt ez az egész, tiltsd le, bármennyire is ellenkezett.
2015. febr. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igazából nem bánt, csak kellemetlen. Sok a 200 km, és nem akarok távkapcsolatban élni, engem ideköt az egyetem, őt oda a munkája...Csak az a furcsa, hogy 2 nappal ezelőtt még erősen csapta a szelet, most meg már más lánynál teper, mindezt a tudomásomra is hozza. Felőlem lehetünk barátok...Szerintetek mondjam neki, hogy ez kellemetlen számomra, vagy félreérti majd?
2015. febr. 8. 15:00
 4/6 anonim ***** válasza:
Írd le neki, amit most ide.
2015. febr. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

azonnal fejezd be vele

kivéve ha kifejezetten gerjedsz a megalázásra

2015. febr. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor ettől közelebb, mint 200 km, ne is kerülj hozzá.
2015. febr. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!