Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Éreztetek már olyat, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztetek már olyat, hogy egy fiúval/lánnyal nagyon szerettek lenni, viszont annyira nem, hogy összegyertek vele, de mindenképpen hiányozna az életetekből, ha nem lenne? Ez a se veled se nélküled kapcsolat?

Figyelt kérdés
Már nyár eleje óta van egy fiú,akivel beszélgetek,találkozgatunk és már az elején tudtam mit szeretne tőlem.Viszont én 3x megmondtam,hogy csak barátok vagyunk.Ez idáig szép és jó,de akárhányszor megmondtam,hogy nem,megszakadt a kapcsolat közöttünk.Én ezt nem bírtam ki és én kerestem meg,ezzel reményt adva neki.De én nagyon szeretem őt és nem akarom elveszíteni, viszont nem tudnék vele járni.Ilyenkor mi a teendő?

2015. febr. 8. 15:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Hajajj ezt ismerem csak a másik oldalról :)
2015. febr. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

"...fiúval/lánnyal nagyon szerettek lenni, viszont annyira nem, hogy összegyertek vele, de mindenképpen hiányozna az életetekből, ha nem lenne?"

Igen, ez tökéletes leírása a fiú-lány barátságaimnak, ami mások szerint nem létezik. Ő sajnos nem támogatja ezt, ő szeret téged. Ezzel nem lehet mit kezdeni, sajnos, legjobb az lesz, ha hagyod.

2015. febr. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A fiú is egy hülye állat. Nem te vagy a rossz, hanem ő a béna.


Ha egy lány elutasít, akkor tovább kell lépni és hagyni kell a fenébe. Még barátkozni sem érdemes utána vele, mert csak az idődet rabolja, amit arra fordíthatnál hogy találj egy lányt aki tényleg szeret.


2:

Nem is, mert előbb-utóbb az egyik fél mindig többet akar, ha nem alapból a kezdetektől megdugná már a másikat.

2015. febr. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség, de a helyett, hogy belefolynék bármiféle vitába, inkább csak sajnálom, hogy még nem volt olyan kapcsolatod, ahol békében meglettetek volna egymás mellett a másik nemmel.
2015. febr. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hagyd békén. Gondolom nem szeretnéd, ha miattad szenvedne. Ha mindig keresed, nem tud túllépni rajtad. Gondolj bele, hogy fordított helyzetben neked ez hogy esne. Ne legyél önző, hagyd, hogy túl tudjon lépni. Később, ha lesz barátnője, talán érdemes lesz újra barátkozást kezdeményezned. Bár akkor, valószínűleg már nem lesz rád szüksége.
2015. febr. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

4:

Vannak lány haverjaim, ismerőseim. Jóban vagyok általában a lány szaktársaimmal és szerintem úgy általában értek a nők nyelvén.


Volt egy hozzám nagyon közel álló lány barátom, aki 1 év után vallotta be, hogy végig szerelmes volt belém. Előtte még középiskolában én voltam az a lúzer, aki barátkozott a lányokkal azért, hogy közelebb kerüljön hozzájuk.


Szerintem két férfi ezerszer jobban megérti egymást egy barátságban, mint egy férfi és nő, főleg ha férfias férfiről van szó. Semmit értelmét nem látom a lány barátoknak, mert a férfi barátaimmal ezerszer mélyebben megértjük egymást, mint ahogy valaha bármilyen nővel sikerült baráti szempontból.


Örülök hogy a legfontosabb nőneműek az életemben a szexuális és szerelmi vágyaim kielégülését szolgálják. Ahogy te sem, úgy én sem az ujjamból szoptam a gondolataimat, hanem a korábbi tapasztalataim alapján.

2015. febr. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

pontosan ugyanigy vagyok, csak itt én vagyok a pasi. Kétszer is elküldött, de pl mindig kérdezi hová megyek, szoktam ide járni, múltkor nem voltam X helyen, fogok e oda járni?


Tehát, ilyenben én nem hiszek.

2015. febr. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!