Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 5 év után megkérdeztem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 év után megkérdeztem a párom, mi tervezünk-e majd családot, erre azt mondta nem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Azt mondta, ő utálja a gyerekeket. Hozzátenném nem albérletben élünk és nem is vagyunk csórók. Azt mondta, neki jelenleg az amatőr rádiózás fontosabb. Ezeket soha nem mondta eddig.
2015. febr. 8. 17:48
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Talán erre nem 5 év után kellett volna rákérdezned. :D
2015. febr. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezen sajnos nem különösebben lehet vitatkozni. Hiába vagytok boldogok, ha mások az életcéljaitok. Ő szeret téged, de te szeretnél már szülő lenni, legalábbis ha nem most, a közeljövőben. Ezt nincs értelme folytatni, innentől, ha te tényleg gyerekre vágysz csak az idődet vesztegeted mellette.
2015. febr. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2-nek igaza van.
2015. febr. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ezek a pasik már csak ilyenek
2015. febr. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Jó de 31 évesen is? :D
2015. febr. 8. 18:00
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos abban igazat kell adnom az első hozzászólónak, hogy tényleg nagyon későn kérdeztél rá a céljaira. 31 év ide-oda, ha egészséges korhatárt nézzük, van még 4 éved arra, hogy megtaláld magadnak az ideális társat.


Két lehetőséged van:

1. maradsz a kényelmes kapcsolatodban, ahol szeretitek egymást, együtt vagytok, de soha nem lehet gyereked, mert Ő nem akar

2. megkockáztatod, hogy szingli leszel egy, akár két éven át, de lehet megtalálod az igaz szerelmedet, aki akar gyereket is

3. bónuszverzió, a gusztustalan, amit nem támogatok semmilyen körülmények között, de ez is létezik: ismerkedsz már most, és ha úgy érzed, hogy találtál valakit, akivel le tudnád élni az életedet, váltasz egy elég nyomós indokkal


Sajnálom, hogy ilyen sokáig kellett várnod, nincsenek más lehetőségeid. Ha nem tudod meggyőzni, esze ágában sincs egy "ordibáló rusnya kölyköt" nevelni, akkor életkor nem számít, muszáj lépned, vagy nem teljesítheted be az álmaidat.

2015. febr. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
43%

#6: "3. bónuszverzió, a gusztustalan, amit nem támogatok semmilyen körülmények között, de ez is létezik: ismerkedsz már most, és ha úgy érzed, hogy találtál valakit, akivel le tudnád élni az életedet, váltasz egy elég nyomós indokkal"


Ez igen sűrűn alkalmazott módszer a nőknél...

2015. febr. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is szoktam így járni a férfiakkal. Nem szeretnék szülni soha. Általában ezeket a dolgokat kapcsolat elején el is mondom, de jártam már úgy, hogy valaki egyszerűen nem hitte el és csak tovább maradt velem, mondván, majd megváltozik idővel a véleményem. Hát nem változott. És ugyanúgy különváltak útjaink, merthogy neki család kellett, nekem pedig a mai napig nem kell. 35 vagyok jelenleg.
2015. febr. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hátha ő nem akar, te pedig igen, akkor ennek tényleg nincs sok értelme.

És igen még 31 évesen is lehet újra kezdeni, hisz ez előbb-utóbb úgy is megmérgezi a kapcsolatotokat. Kár, hogy ez csak most derült ki.


Mi a Párommal már a kapcsolatunk elején beszéltünk vis szóba került ez is, meg sok minden más. Szerencsére nekünk egyezik a nézőpontunk.

Idővel szeretnénk majd gyerekeket.


N

2015. febr. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát jah erre nem 5 év múlva kellett volna rákérdezned, ez így szívás.


31 éves és akkro mivan? Attól még nem kötelező a gyerek és a házasság sem.

2015. febr. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!