Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy lány aztmondta nekem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány aztmondta nekem, hogy két hétnél tovább nem biztos, hogy jár velem. Ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Egy lány azt mondta nekem, hogy két hétnél tovább nem biztos, hogy jár velem. Ezt mégis hogy értsem? Én komoly kapcsolatot akarok tőle, de ezek szerint csak játszadozik velem? Vagy csak átmeneti vagyok? Valaki adjon választ légyszíves, kétségbe vagyok esve.
2015. febr. 10. 07:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak egy leszel neki a sok kozul, hagyd..
2015. febr. 10. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez annyit jelent, hogy ennyi időt ad kettőtöknek, hogy kialakul-e addig valami.
2015. febr. 10. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
egy fa sz nem elég neki
2015. febr. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Addig vagy jó,míg nem talál jobbat.Csak nem értem,miért kell akkor a másikat hülyíteni,kihasználni?!Ez olyan undorító.Ha valaki ezt így kerek perec kijelentené nekem,hogy max 2 hétig elleszünk,hát én ezek után jó magasról szarnék a fejére!Bár a csaj ezzel magát minősítette.
2015. febr. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!