Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik! Miért csináljátok ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Miért csináljátok ezt?

Figyelt kérdés
Egy pasinak kiöntöttem a szívem. Egy csomót dumáltunk. Párszor elhívtam ide-oda, de a végén mindig keresett valami kibúvót. Olyan rossz, mert nem volt az esetem külsőre, de most mégis azt érzem, hogy megszerettem, én pedig nem jelentek neki semmit. Miért nem jár nekem a boldogság? Más nők, akárhogy néznek is ki, találnak maguknak párt, én meg magányos vagyok.

2015. febr. 10. 22:25
 1/8 anonim ***** válasza:
ez egy taktika egyébként
2015. febr. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Talán csak barátként nézett rád, és nem tudta, hogy te többet érzel iránta, vagy félénk volt, és megijedt az előtte álló lehetőségtől, vagy egyszerűen csak kifogtál egy bunkót (ami nem nehéz a mai világban). Ha ez megvigasztal, akkor pasiként nekem sincs senkim, majd alakul, ha meg nem, akkor így jártam.
2015. febr. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
na pacsi mert én is így vagyok csak fiúban :( ugyan ez volt velem is xD gyere sírjunk egymás vállán xD amúgy tényleg nekem is sok ilyen volt már :S
2015. febr. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A szeretetet/szerelmet/vonzalmat nem lehet kierőltetni. Az vagy megvan valaki iránt, vagy nincs. Valószínűleg részéről nincs. Van ilyen, de még milyen sokszor...
2015. febr. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hát ezt elbuktad
2015. febr. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem tetszettél neki már az elejétől fogva és azáltal, hogy egyfolytában kerested, csak rontottál a helyzeten. Nem fogod kierőszakolni, hogy szeressen meg
2015. febr. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem dől össze egy hülyétől a világ, itt vagyok én is, ha vkit el akarsz hívni :)
2015. febr. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam ilyent csinálni. Valszeg nem jössz be neki.
2015. febr. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!