Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kíváncsi vagy biszex vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kíváncsi vagy biszex vagyok?

Figyelt kérdés

4 éve élek együtt a barátommal, akivel nagyon szeretjük egymást. Minden tekintetben működőképes a kapcsolatunk. Együtt képzeljük el hosszú távon. Úgy érzem ő az akivel leélném az életemet. Idővel szeretnénk összeházasodni, családot alapítani. Mindig is ezt szerettem volna. Férjet, gyerekeket. Soha nem volt más jövőkép a szemem előtt. Viszont vonz a gondolat hogy nőkkel is kipróbáljam a szexet. Sokat gondolok erre szeretkezés közben is. Felizgat ha erről fantáziálok. Mindezek ellenére nem tudnám elképzelni az életem egy nő mellett, csak szexuálisan nagyon izgatónak találom őket. Sokáig azt hittem szerelmes sem tudnék nőbe lenni, de nemrég megismertem valakit akivel kialakult némi érzelem, amit szerelemnek nem neveznék, de mégis több volt mint barátság. Akkor megijedtem és megszűntettem minden kontaktot. Azóta csak néha váltunk pár szót, azt is udvariasságból. Az ilyen beszélgetések alatt halvány nyoma sincs bennem semmi érzelemnek.

Volt már valaki hasonló szituációban? Elégítsem ki a kíváncsiságom, vagy felejtsem el ezt a dolgot? Lehet hogy ez csak egy múló szeszély?

(Természetesen megosztottam a barátommal ezeket a gondolatokat, ő nem ellenzi hogy egyszer-egyszer megtapasztaljam, milyen nővel lenni)

Lehet hogy biszex vagyok? 23/L


2015. febr. 11. 12:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kizart..erre azt tudom mondani h probald ki..es lehet elmegy az egesztol a kedved..vagy lehet izgatni fog..proba, szerencse :)
2015. febr. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak kíváncsi. Volt olyan egy nővel voltam mondta ő nem leszbi és nem szereti a lányokat. Mikkor 2lányal voltam ő is ott volt és tapizta a másik nőt. Szerintem csak a kíváncsiság :D
2015. febr. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem kizárt, hogy biszex vagy. Javaslom tégy próbát, és kiderül.

Viszont csak szexuálisan érdekelnek a lányok, vagy akár párkapcsolatban is benne lennél egy lánnyal?

Ha érzelmi síkon is vonzódsz a lányokhoz akkor a próbálkozással óvatosan amíg barátod van, mert nehogy lelki vihart okozzon.

2015. febr. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az hogy kíváncsi, meg hogy csak kipróbálnám, olyan nincs. Van a hetero, a homo és a bi.

Szóval akik ezekbe ringatják magukat, hogy csak kíváncsi, azok csak saját magukat csapják be.

Valószínű akkor te bi lehetsz.

2015. febr. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Soha nem tudnék együtt élni lánnyal. Maximum egy barátság extrákkal kapcsolatot tudnék elképzelni. Tehát egyszer-egyszer szex, de inkább beszélgetéssel stb. eltölteni az időt. De az sem biztos. Semmiképp sem szeretném felkavarni a barátom érzelmeit, mert nekem ő az első. Tehát ezért sem tettem lépéseket az ügyben. Az már többször előfordult hogy csókolóztam más lányokkal, ami kifejezetten izgatólag hatott rá, tehát elhinném hogy nem bánná ha kipróbálnám a dolgot. Azt viszont tudom hogy nem szeretné ha szeretőt tartanék. Az egyéjszakás kaland meg nem az én világom. Legalábbis anno férfival nem jött be.

Az hogy csak bi, homo és hetero létezik abban nem hiszek annak ellenére, hogy én magam is elég szélsőségesen látom a világot. A szexben nagyon nyitott vagyok. Sokminden kipróbáltam, és nem egyszer előfordult hogy amitől gondolatban totál begerjedtem a valóságban egyáltalán nem tetszett. Lehet hogy ez most is így van, de az is lehet hogy bi vagyok. Nem tudom pontosan. Azt tudom hogy bárhogy is van nekem a barátom a legfontosabb. Mert őt biztosan állíthatom, hogy szeretem.

2015. febr. 11. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!