Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek baj, ha nem vagyok túl romantikus típus?

Figyelt kérdés

A barátom nem szokta emlegetni, hogy zavarja, bár múltkor mondta, hogy elég kevés közös képünk van, de én alapból nem szeretem fényképezgetni magamat. Mást nem szokott mondani, de én nem szoktam facebookra kiírogatni neki, hogy szeretlek, hiányzol, képeken megjelölni meg ilyenek. Másnál meg látom, hogy 3 hete vannak még csak együtt aztán üzenőfalon kilométer hosszú szivecskéket írnak. Üzenetben azért mi is szoktunk ilyeneket, de nem viszem túlzásba. Ja meg néha néha még mindig (mert az elején még érthető volt) olyan nehezen tudom mondani, hogy szeretlek. De ölelegetem meg ilyenek, viszont mások előtt még ezt se szívesen. Amúgy 5 hónapja vagyunk együtt.

17/l


2015. febr. 12. 11:39
 1/9 anonim ***** válasza:
nem is kell ezt csinálni de azért mutasd ki hogy szereted
2015. febr. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Meg kell tanulnod kimutatni az érzéseidet!

Ne szégyeld! Mert olyan mintha a világ elött szégyelnéd a srácot!

2015. febr. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Szerintem a baratodnak ez elég rosszul eshet! Nm vallalod fel nyilvanossag elott! Ne, tudod ki mondani hszeretlek? Ezek szerint nem igaz? Gondolkozu el
2015. febr. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

1. Soha egy olyan nővel nem raktam fel közös képet facebookra, akivel lefeküdtem vagy akit szerettem.


2. Soha nem írtam semmit egy nő facebookjára sem, akikre igaz volt a fenti valamelyike.


3. Még csak 2 barátnőmmel volt egyáltalán kiírva hogy kapcsolatban voltunk, mert ők akarták.


4. Az életben egy kézen megszámolható alkalmakkor mondtam összesen egy nőnek, hogy szeretlek.


Nem te vagy túl kevéssé romantikus, hanem a barátod túlságosan az. Bár ez még valahol nem is igazán romantika a részéről. Inkább csak feltűnősködés iránti vágy. Nem a facebookon kell élni az életedet, hanem a valóságban.


21/F

2015. febr. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4. 1 kezeden meg tudod számolni hogy hányszor mondtad egy nőnek hogy szereted?szóval ha fél évig jártatok havi 1-szer se mondtad?hát te se vagy normális:D
2015. febr. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

5: Nem. Volt mondjuk 6 barátnőm és voltam az életben 10 nővel, a hatot is beleszámolva.


És emellett ÖSSZESEN mondtam az életben mondjuk négyszer azt, hogy szeretlek, tehát volt olyan barátnő, akinek soha sem.


Igen, biztos baj van velem. Ezért tapadnak rám a nők és ezért tudok könnyen nőt szerezni, ha akarok. Biztos nagy bajok vannak velem, ha nem vagyok ragaszkodós papucs, aki tízszer többször mondja a barátnőjének hogy szereti, mint a nő neki.


A gyakorlatban úgy látom nincs ezzel semmi baj, hogy ilyen vagyok, sőt, azt gondolom emiatt még valahol vonzóbb, titokzatosabb is vagyok, úgyhogy nem veszem magamra egy totál ismeretlen véleményét, aki hat sor után ítélt meg.

2015. febr. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6. ezzel csak annyi a baj hogy én is írhatnám azt hogy naponta 10x mondtam minden csajomnak hogy szeretem és eddig 12 barátnőm volt és tapadnak rám mindenhol,mert interneten bárki írhat bármit,hazudni nem nehéz,szóval ennyit ért az utolsó hozzászólásod,attól még nem vagy teljesen normális Mr.Titokzatos ;)
2015. febr. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A facebook részével nincs is baj, szerintem nem nyálas, hanem szánalmas, amikor egymás üzenőfalát szívvel árasszuk el. Azért viszont haragudnék, ha csak azért utasítanál el egy csókot, vagy egy ölelést, mert mások is ott vannak...
2015. febr. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

7:

Ha nem hisszük el egymásnak, amit saját magunkról írunk, akkor nincs értelme beszélgetni.


Nekem csak a szavam van amit adhatok! Te lány vagy? Neked nem számít semmit a becsület, vagy az adott szó szentsége? Férfibecsület, meg ilyenek? Nem? Soha?


Ha nem hiszünk a másiknak, akkor nincs értelme tovább beszélgetnünk. Én még olyan korban és helyen nőttem fel, ahol alap hogy elhisszük egy velünk nem ellenséges és hátsó szándék nélküli embernek a szavát. Sajnálom, de így nincs értelme és nem tudok veled tovább beszélni.

2015. febr. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!