Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok ti hogyan kezelnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti hogyan kezelnétek ha a pasitok sexxel akarna manipulálni zsarolni?

Figyelt kérdés

A pasim anyja kiokositotta a nőkről a pasimat és ha valamit akar kinyal és miután elélveztem közli mit akar és ha nincs amit akar addig semilyen intimitást nem létesit velem és ha irtora vágyok rá akkor jön csak akkor ha ...

És amikor bámi zavar ő benne és szeretném ha megtenne értem dolgokat nem teszi nem képes változni de tőlem elvárja vissza él a bizalmammal mert folyton rám kiabálja hogy az exeimel mért lett vége egy az akkor fiatalabb voltam kettő benne is volt hiba és azota másabb vagyo az ő exei pedig nem tudták olyanak szeretni amilyen feszt meg akar változtatni egyszóval amit mesélt az exeiről az rá igau mert azt teszi én velem csak nem tudom mért ha vele tették tudnia kéne hogy nem jó.

Szeretem, de az eszem azt sugja nem tudok boldog lenni mellette mert igy viselkedik mindig felettem akar állni a hibáimat fel nagyitja a sajátjai eltörpiti és hol akar engem hol nem jön azzal hogyja nem tudom őt elfogadni akor ne keljen ő nekem bár ne szeretném minden könnyebb lenne rég elhagynám és nem hagynám hogy még egyszer bárki is igy bánjon velem.



2015. febr. 13. 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Az ezzel vagy bármi mással zsarolás a nők privilégiuma.


Ezért minden válasz az lesz hogy merészeli meg szánalmas... Fordítva meg dicső és mesteri húzás.


Kettős mérce dübörögni fog a kérdés alatt :)

2015. febr. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki, hogy van neked 2 ügyes kis kezed és azt fogod használni.

Amúgy szerintem mindegy, hogy az illető férfi, avagy nő, szexel zsarolni, manipulálni a legnagyobb hülyeség.

Valaki túl sok szappanoperát és idióta amcsi filmet nézett.

25N

2015. febr. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Pedig szexszel zsarolni a nők szoktak:P komolyra fordítva a szót ha úgy érzed nem megy, kellemetlennek érzed a kapcsolatot, akkor szakíts vele nyugodtan, elvégre a kapcsolatban egyik fél sem alárendeltje a másiknak
2015. febr. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Itt az élő ellen példa mamár fèrfiak is megteszik amit a nők!

A mostani párom ezt használja az anyja okositotta ki!

2015. febr. 13. 21:45
 5/7 anonim ***** válasza:
3-As vagyok a mi anyósunk is ilyen, mindent megmagyaráz, rikácsol, manipulál, érzelmileg zsarol, és olyan álszent hogyaz nemigaz
2015. febr. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem tudnék egy ilyen pasival élni, de ha elkezdené ezt a kis érzelmi játszmát, zsarolást űzni a szexszel, akkor hogy a poén kedvéért még lehúznék vele pár hetet a szakítás előtt úgy, hogy soha nem kezdményezek semmit, minden este valami szexis szerelésben a kanapén landolnék a franciaágy helyett a takarómmal, és kényeztetem magamat, amíg csak jólesik.


Egyrészt sajnos nem vagyok egy csendes típus, másrészt multiorgazmusos vagyok, ha az elsőt átélem, onnan pár nagyon rövid idő alatt jön a többi zsinórban.


Így egy darabig a párom is hallgathatná a hálószobából, hogy milyen jól kiszúrt velem. :-)))

2015. febr. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem simán szakítanod kellene vele. Milyen ember már az ilyen? Egy kapcsolatban meg kellene hallgatni a másik felet és megpróbálni a kedvére tenni. Nem pedig játszadozni a másikkal.

A melóhelyen, vagy az élet bármely más területén épp elég olyan emberrel kényszerül az ember együtt lenni, akik csak lefárasztanak. De egy társ jelenlétének inkább jó érzéssel kellene eltöltenie, nem pedig problémákat generálnia.

Nyugodtan hagyd ott a fenébe és keres valaki olyant aki megbecsül és kedvedre tesz, akivel jó együtt lenni. 25/F

2015. febr. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!