Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom 9 éve van már velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom 9 éve van már velem De minden este szinte össze veszik velem Szerintetek miért lehet ez?

Figyelt kérdés
A párom 9 éve van már velem van két szép gyermekünk is saját lakás stb . minden. De minden este szinte össze veszik velem hogy milyen rosz velem, unalmas nem jó stb . kb 2 éve tart ez. Persze dolgozom csak semmi más. Megyünk mindenfelé amikor lehet. Szerintetek miért lehet ez?
2015. febr. 13. 21:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Elégedetlen az életével.
2015. febr. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Veszekedés helyett miért nem próbálsz meg vele beszélni?
2015. febr. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mekkorak a manok? Csinaljatok valami orult dolgot kettesben!!
2015. febr. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

piaci válasz:növeld a sex mezőgazdaság építését

(elégítsd ki sexuálisan,nehezebb pózokba)

vagy növeld az érzelmi gyárakat

(hadd legyen igaza de te tudd hogy neked van igazad)

2015. febr. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Gondolj vissza, hogy miben voltál más a kapcsolat elején. Lehet, hogy csak egy apró dolog, pl puszik, őszinte beszélgetések hiánya, kis meglepetések az ágyban. Esetleg az is elképzelhető, hogy 2 gyerek előtt jobb alakod volt, jobban kívánt téged, több szex volt. Az ember 9 év alatt sokat változik, biztos ő is más lett, mint a kapcsolat elején. Sok oka lehet, hogy ezt mondja, próbáljatok közösen rájönni. Ha ő veszekszik, te ne emeld fel a hangod.

Viszont azt nem értem, hogy ha már 2 éve mondogatja ezt, akkor miért nem tudtátok megbeszélni és rájönni, hogy mi a gond?

2015. febr. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
mindig probálm megbeszélni de a vége az hogy ideges és feszültséget gerjeszt. szex az jo szerintem de van mikor azt mondja nem jo vágyik ujra is. nem tüzelem fel pedig én mindent megteszek. kedvébe járok kedveskedem segitek a háztartásban a gyerekekben pedig nem minden ferfi ilyen. tisztelet a kivételnek. igaz hogy 10 orát dolgozom naponta de nem tudok kevesebbet. mégis mikor kettesben vagyunk csak puffog és negativ sorolhatnám de minden ami eszetekbe jut benne van . én nem csinálok semmit csak ugy jön neki akármi is van de ha másokkal vagyunk nem ilyen pl barátokkal. nem értem .de beszélni nem hajlando senkivel errol. csak velem .én nem emelem fel a hangom nem az a fajta vagyok csak már sokszor elmindom a véleményem. 1.5 és 6 éves gyerekek vannakés nincs kire hagyni őket sem. most is készültem ajándékkal kedveskedéssel valentinnapra de tudom nem sok jo lesz belőle de hat én adok. lehet pillanatnyilag örőlni fog és egy kivólállo azt látná minden rendben pedig nem...........
2015. febr. 13. 22:40
 7/10 anonim ***** válasza:
Okozz neki sokkal tobb orgazmust. Akkor nem lesz flusztralt. Ha nem birod sokaig, nem baj, akkor potold vibrivel. Meglatod, elegedett lesz . N
2015. febr. 14. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
hidd el az is megvolt kedves előző
2015. febr. 14. 09:50
 9/10 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok. Hát akkor tényleg nem értem, hogy mi lehet a baja. Te nagyon odaadónak tűnsz.
2015. márc. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Te egy csodalatos pasi vagy. (Utolso elotti voltam.) Sajnos akkor az maradt, hogy kirugod es keresel masik not, aki ertekel. Ugylatjuk mindannyian, hogy mindent megteszel a kapcsolatotokert. Lehet, hogy az anyagi helyzetevel elegedetlen? Vagy onmagaval? Elhizott? Sajnos a nok sokszor masert veszekednek, mint a valos ok.
2015. márc. 13. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!