Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már veletek olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek olyan, hogy a szeretetteddel, a túlzott ragaszkodásoddal elűzted a párodat, és szakítottatok?

Figyelt kérdés
2015. febr. 14. 16:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Volt.
2015. febr. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Olyan hogy ez volt az alibije a szakitáshoz!
2015. febr. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem volt.
2015. febr. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Olyan nem volt, hogy emiatt szakítsunk, de volt olyan barátom, aki szerint túl ragaszkodó, túl bújós voltam, szinte megfojtottam a szeretetemmel.

Aztán, miután szakítottunk, egy idő után már ő ragaszkodott volna, bújt volna hozzám és hiányzott a régebben fojtogatónak érzett szeretetem, de akkor már elkésett vele, mást választottam, aki olyannak értékel és szeret, amilyen vagyok.

2015. febr. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sajnos én is ilyen típusú vagyok,és tudom,hogy ezzel rontottam el.Szeretnék már ott tartani,ahol te kedves utolsó.Mennyi idő után keresett újra?
2015. febr. 14. 17:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem egészen két hónap után keresett újra. De több ok miatt már annyira tönkrement a kapcsolatunk, mikor szakítottunk, hogy tudtam, hogy nincs jövőnk együtt és megmondom őszintén, ha fizettek volna érte, hogy vigyem, akkor sem kellett volna többet. Pedig életem első nagy szerelme volt.
2015. febr. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!