Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a lányoknak elvileg számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a lányoknak elvileg számít a méret, akkor miért van egy európai lány ázsiai fiúval?

Figyelt kérdés
Ez a kérdés csak így eszembe jutott,de szerintem ezt meg kéne magyarázni.
2015. febr. 14. 21:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Mert korrepetálásra szorult matekból.
2015. febr. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Na itt jön ki az a hülyeség hogy a fehér lányok a méret miatt vannak feketékkel... Köze nincs hozzá :-)
2015. febr. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Afrikaira több vágyik.


Amúgy meg: Pénz és betges anime miatti japán-fétis kialakulása 10-14 éves kor között...

2015. febr. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mert ez divat,meg olyan "cukik" az ázsiai fiúk...Szerintem nem a (méret) miatt jönnek velük össze.
2015. febr. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Igazából mindegy nekik csak magyar vagy európai ne legyen.



Lehet az feka, japó, cigus, latin, indiai, ausztrál, arab, jenki... Csak európaiak ne.

2015. febr. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

2-es: Pont ezért írtam ki ezt a kérdést :)

Egy normális lány nem a mérete miatt van egy fiúval.

2015. febr. 14. 21:36
 7/10 anonim ***** válasza:

#6


Kivéve ha a srácnak kicsi vagy átlag farka van mert akkor megcsalja.


Ha meg nagy van neki rámondja, hogy "áááá nem ezé áááá dehogy a politikus sem azért hazudik hogy hatalomra jusson"

2015. febr. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A legtöbb lány szerintem meg sem tudja mondani, hogy mi mekkora. Talán még a férfiak sem... próbáld ki egyszer iskolában/egyetemen, hogy azt mondod le kellene mérni 20 centit kézzel, a legtöbben kb. 15-t mérhetnek le.
2015. febr. 15. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nagyon téved az, aki azt hiszi, hogy az ázsiai fiúknak kicsi van. Sajnos vagy sem, de jó sok olyan képbe futottam már bele a neten, amin fél- vagy teljesen meztelen ázsiai srác volt rajta. Nos, amiket eddig láttam, egyáltalán nem voltak kicsik, teljesen átlagosak voltak! Sőt nem egy kpop előadónál meg lehet figyelni (pl fellépés közben készült fotókon), hogy még normális nadrágban is látszódik a "dudorodás", avagy nem olyan kicsi nekik, mint amilyennek hiszi a többség.

Ui: nekem speciel nem számít a méret. Ha szeretsz valakit, a méret dolog lényegtelen.

2015. febr. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"de jó sok olyan képbe futottam már bele a neten"


A photoshop már Sztálin idején is jó volt (gondolom ismred azokat a képeket ahonnan embereket radírozott le vagy montírozta a saját fejét a Lenin mellett álló ember helyére...)


És egy közelebbi példa. Sajnos farok-példával nem tudok szolgálni, mert nem vagyok homo, de a fordított esetről itt egy példa.


[link]


Ja hűdekirály, micsoda csöcsök, wáó, flatty-flatty, ez igen, hűha.


Aztán KÖ-HÖMM!


[link]


Gondolom farokkal ugyanilyen könnyű vagy még könyebb is ezt eljátszani. Gondolok azokra a gagyi hírdetésekre amiben a csávó farka a földig ér meg ilyenek. Most mennyi idő átradírozni egy japán picibrokit egy hatalmas doronggá?


Az élőfeellépés meg... Uborka a gatyszba' á lá cartman

2015. febr. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!