Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy már közeledben "A" lelki társad, de az élet még úgy akarja, hogy még ne most bizonyosodjatok meg erről?

Figyelt kérdés

Hogy lehet már évek óta a közeledben van, kölcsönös vonzódás is van esetleg, de valamiért nem történik mégsem semmi. Csak jelek vannak arra, hogy akár történhetne is valami. De valamiért egyik fél sem lép. Csak lehet vár, mert úgy érzi nem biztos, hogy most van itt az ideje a dolgoknak?


Vagy az az igaz, hogy mindez hülyeség, mert már régen egyértelműen kiderült volna ha ő lenne az, hiszen akkor nem lenne akadály, szempont, ... ami megakadályozhatta volna, hogy történjen valami?



2015. febr. 15. 16:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Az is lehetséges hogy csak nem akarja tönkre tenni a barátságotokat.
2015. febr. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És ha még barátság szintjéig sem jutottatok el csak egyszerűen érezni lehet, hogy a kettőtök dolga nem annyiról szól, ami eddig történt?
2015. febr. 15. 16:45
 3/7 anonim ***** válasza:
Beszélj vele mond el az érzéseidet.
2015. febr. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem van ilyen, vagyis nálam/nálunk tuti igy van elég ha belenézek a szemébe, de köztünk azért a részéről van egyfajta harag, bosszù pedig tudom h kedvel nagyon is. De már nem várok rá, majd az élet hozza ha együtt kell lennünk ugyis együtt leszünk idővel.
2015. febr. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem az élet akarja úgy, hanem az, h egyik fél se lép semmit. H történjen bármi, ha nem csináltok semmit?
2015. febr. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

De szerintem lehet ez úgy, hogy mindkét fél sejti, hogy nem ennyiről szól az egész, mégsem lép.

Kérdés, hogy ha pl. lelki társak lennétek, akkor lehetne olyan, hogy egy ideig mégis elmentek egymás mellett?

2015. febr. 15. 17:12
 7/7 anonim ***** válasza:

Úgy el tudom képzelni, hogy az élet mindig egymás mellé sodorja őket, de még nem jönnek össze, de mit tudom én, eltelik 2 év, újra találkoznak, aztán megint elveszítik egymást, aztán megint találkoznak, szóval akkor fennál a lehetősége, hogy nem véletlen találkozások ezek. Persze valaki nem hisz ebben...

Amúgy a lelki társ tudtommal nem csak szerelem lehet, hanem testvér, legjobb barát, anya, apa...

2015. febr. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!