Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » SOSE kapok rózsát, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOSE kapok rózsát, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Elsőre hülyén hangzik a kérdés de kérlek olvassátok végig.:)

3 éve vagyunk együtt a barátommal, és már régóta nagyon nagy vágyam, hogy kapjak egy rózsát(amit többször tudattam is vele), mégsem jön el ez a pillanat.

Eleinte viccesen vetettem fel, és mindig közölte, hogy nem vesz, vagy pedig, hogy majd egyszer. Helyette mindig csokoládét, plüssöt, süteményt kaptam, aminek örültem, de valahogy egy rózsa volt mindigis az álmom.

Aztán egyszer megkérdezte, hogy mit kérek xy alkalomra(azt hiszem talán névnap volt), én meg mondtam, hogy egy szál rózsát, de sajnos nem kaptam, hanem ismét csokoládét.

Nőnapra se kaptam egyszer se, összesen egy virágot kaptam tőle, az egy kaktusz volt.

Az Anyukájának névnapjára egyből a kedvenc virágát veszi, nekem meg sose vesz, holott nem is csokrot kérek, hanem rózsát.

Aki írja, hogy beszéljük meg, számtalanszor mondtam, említettem, de úgy, mint fő probléma nem akarom felvetni, ilyen miatt nem jó összeveszni.

Őszintén, számít, vagy ti hogy reagálnátok?

Engem csak az zavar, hogy tudja, hogy örülnék neki, mégse teszi meg, holott szerintem árban nem több mondjuk egy tábla csokoládénál vagy egy plüssnél.

Most Valentin napkor is láttam, ki milyen virágokat kapott, valahogy én úgy érzem sose fogok kapni.:)

Nektek rosszul esne, vagy túlreagálom? Őszintén, minden véleményt fogadok, csak kulturált legyen.


2015. febr. 15. 23:01
 1/9 anonim ***** válasza:
dobd ki. nekem első dolgom volt rózsát venni.. vagy nem szeret vagy direkt szórakozik
2015. febr. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
dobd! alapvető viselkedési norma nincs meg benne
2015. febr. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez nagyon rosszul tud esni (voltam hasonló helyzetben).

Nem szokásom az ilyen, mert szerintem gyerekes, de visszavágnék. Pl.: Nem tudom főzöl-e neki, mondjuk nyaggat egy kajával, hogy de szeretne olyat enni, juszt se csinálsz neki, aztán majd 2-3 alkalom után mondhatod, hogy majd amikor te rózsát kapsz. Mondjuk szerintem egy nagy összeveszés lenne belőle és akkor sem kapnál rózsát. Van ilyen. :(

2015. febr. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Vegyél magadnak.

Mi 6 éve vagyunk együtt és a 6. évfordulónkra sikerült felfognia, hogy szeretem a virágot. A cserepeset nem, mert mindig megdöglik és csak a helyet foglalja.

Mi már együtt is élünk. Sokszor vágok magamnak rózsát a kertből, vagy veszek, ha van pénzem. Néha, ha különösen szép akad a kezembe, megkérdezi kitől kaptam. Mondom, senkitől, vettem, mert szép.

Nem tartjuk a valentin napot és az egyebeket, tehát én ilyenkor sem kapok/kaptam. Hiába mondtam.

Akkor ocsúdott fel, amikor húgom kapott szülinapjára egy csokor rózsát a főnökétől szülinapjára(minden nő kap ott a szülinapján) és én megemlítettem.

2015. febr. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

amikor az olvasásban eljutottam idáig...

"...az egy kaktusz volt."


nagyon besírtam :D

2015. febr. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ő máshogy látja a dolgokat a rózsa szép gesztus őleg ha erre fel is hívják a figyelmet...evidens lenne no dehát mégsem az nála. Úgy gondolja a csoki meg plüss nagyobb és maradandóbb emlék számodra mert megmarad(a csoki nem :P) és ezt találja jobbnak. Menj el árushoz és cseréld be a plüssöket 3év alatt felhalmozódhatott...
2015. febr. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nézd fiúként azt mondom talán nem a világ legnagyobb problémája ez.

de ennek ellenére mégis azt kell mondanom h a csávó egyszerűen nem érdemel meg téged, vagy legalábbis törődést nem érdemel. mert egy alapvető udvarias gesztusról van szó, hogy nőnek virágot veszek.


megoldás erre sajnos nincs, a párod kicsit bunkó, nem igazi férfi, ezt el kell fogadni...

2015. febr. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha ezen múlik a boldogságod, írj egy címet, és küldök neked egy rózsát (viccen és hátsó szándékon kívül). Amúgy furcsa, mondanám azt, hogy bunkó, de aki ennyire nem veszi a lapot, ennyire nem hajlandó rá, ott már elgondolkoznék azon, hogy lehet más oka van.
2015. febr. 16. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Tudom, nem ezt a választ várod, de: ülj le és beszéld meg vele. Nem kell semmi más, mint megkérdezed: MIÉRT NEM? Lehet, hogy ő tudja miért nem, csak még sose kérdezted.


Ha meg kérdezted akkor ahogy az előbb írták: Vegyél magadnak. Ne vöröset, csak egy fehéret, rózsaszínt, bármilyet.


Megértem, hogy zavar. Valóban nem ez a legnagyobb probléma az életben, csakhogy a kis dolgok is rengeteget mutatnak egy emberről. Ha ő egyébként gondoskodó, odafigyel Rád és más hasonló figyelmetlensége nincs akkor elképzelhető, hogy kifejezetten az ajándékozás vagy a virág vásárlás körül vannak gondjai és lehet, Neked kell elfogadni, hogy ebben az egy dologban nem olyan mint szeretnéd. Ha más hasonló is van akkor viszont érdemes elgondolkodni, hogy miért nem figyel arra, amit Te szeretnél, miért nem teszi oda magát teljesen a kapcsolatba.

2015. febr. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!