Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mostanában miért cserélődnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában miért cserélődnek fel a szerepek?

Figyelt kérdés

Mostanában,ha megismerek egy pasit,azt mondja,hogy majd keressem meg,és írjak neki.

De régen még a srácok tették meg ezt a lépést.Ez jobban be is jött.


Ez nekem olyan fura.:D


2015. febr. 15. 23:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%
Biztosan lejjebb kéne adnod a büszkeségedet ezért, amit személyes tragédiaként élnél meg :P
2015. febr. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
Na ja mert akkor semmit nem kellett csinálnod. Véget ért a jó világ, öregszel a szépséged egyre inkább megfakulgat.
2015. febr. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
62%
mert neked luxus rá írni ? 1 kapcsolat 2 emberes ezt nem fogja fel a hangyáni agyad?
2015. febr. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem a pasi kezdeményezés csak illúzió. Nagymamáink is úgy dobálták már a könyveiket a pasik elé, hogy végre felszedhessék ôket... :D
2015. febr. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
És ha elmentek vhova, akkor te fizess. Manapság ez így megy.
2015. febr. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Felfogja a hangyányi agyam,nem is azt mondtam,hogy mindig a pasi keressen,de elsőnek szerintem neki kéne.


Bocs,ha a hülye felfogásommal felzaklattalak.:D

2015. febr. 15. 23:26
 7/11 A kérdező kommentje:

1,nem tragédia, csupán fura.


2, a 23éves kor még nem túl vészes.

2015. febr. 15. 23:31
 8/11 anonim ***** válasza:
Emberfüggő.
2015. febr. 16. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia, nem lehet, hogy esetleg túl visszafogott vagypedig hideg vagy ismerkedésnél, és ezért mondják ezt? Egyébként én veled értek egyet. No létemre eloszor sosem hívnék fel senkit, mert pontosan tudom, hogy ha egy férfi tényleg akar valamit vagy valakit, akkor azért erofeszítéseket tesz, és el is éri.
2015. febr. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mostanában elterjedt az a nézet, hogy a pasiért a nőnek kell megküzdeni. Sajna sok nő mászik is a pasikra, így aztán elkényelmesedtek.


Ettől függetlenül én sose kezdeményeznék. Aki a könyv leejtést írta: az jelzés, hogy igen akarlak. Ettől még nagyanyáink nem hívtak senkit randira. Kb. annyi, mint amikor egy társkeresőn bejelölöm, hogy "szimpatikus". Utána viszont írjon a férfi. Vagy egy társaságban ránézek, szemezek vele, úgy viselkedek, hogy legyen kedve odajönni hozzám.. de nem én megyek.


Amúgy aki azt hiszi, hogy nekem kell odamenni hozzá, az elismeri azt, hogy én vagyok a domináns. Innentől meg ha papucsot csinálok belőle ne csodálkozzon. :)

2015. febr. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!