Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudom mutatni mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom mutatni mennyire fontos nekem a barátnőm?

Figyelt kérdés
Tegnap elött lettünk 10 hónapja hogy együtt vagyunk,és úgyérzem hogy kezdünk eltávolodni egymástól,suli miatt is keveset beszélünk,meg amikor találkozunk nem ugy jövünk ki mint rég,és szeretném megforditani hogy érezze hogy mennyire szeretem,szavakba hiába mondom,cslekedet kéne,úgygondoltam ha összejön a pénz vasárnap elvisze pizzázni meg veszek neki titokba egy ezüst nyakláncot,van neki 1 amin a medálom hordja,csak az olyan törékeny nagy szálakból van összerakva,de hogy tudnák még kedveskedni hogy újra egymásé legyünk és oly sok jó emlékünk legyen még?

2015. febr. 17. 09:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Amikor csak lehet szervezzetek kozos programokat, toltsetek sok idot egymassal, hogy ujra megtalaljatok azt a regi kozos hangot. :)
2015. febr. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Bolond vagy! Már elnézést. Egy olyan lánynak akarsz ezüst nyakláncot venni, aki távolodik tőled??? Isten őrizz!! Ne azért közeledjen, mert nyakláncot kapott!!!

Próbáld elhívni moziba,kirándulni, még nyitva van a műjégpálya (ha pesti vagy) hívd el korcsolyázni, vagy ha nem tud, tanítsd meg, vagy menj el sétálni vele a Margitszigetre, ha vidéki vagy, menjetek el egy nevesebb közeli vidéki városba, egy kis városnézésre, vigyetek fényképezőgépet, hogy meg tudd örökíteni a kirándulást. Ne pizzázni vidd, az nagyon "béna" program, és ne is discóba, ott sem lehet normálisan közeledni egy másik emberhez, az csak arra jó, hogy lefekvő barátnőt találjon valaki.

2015. febr. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!