Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nőies leszbikus és biszex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőies leszbikus és biszex lányok/nők, akiknek szintén nőies, csinos párja van! Hogyan ismerkedtetek meg egymással?

Figyelt kérdés

Én is nagyon nőies nő vagyok, kívül-belül,emellett intellektuális típus, és ilyen barátnőt szeretnék, de úgy érzem, hogy ilyen lányt/nőt a leszbikusok közt lehetetlen találni...Akinek mégis sikerült, hol ismerkedtetek meg? (Félre értés ne essék, nem a külső a legfontosabb számomra, de az igen, hogy a partnerem is nagyon adjon magára, kezdve ott, hogy nem hízik el, ahogy én sem. A szellemi-érzelmi összetartó erő ugyanúgy fontos számomra, mint a vonzalom!És ha pl. nem érzem a szellemi összhangot, akkor sem jövök vele össze, ha szép egyébként az illető nő. )


Értelmes, segítő válaszaitokat köszönöm!


27/nő


U.i: Férfiaktól szexuális ajánlatokat/üzeneteket nem kérek!!!Ha vki mégis megteszi, azonnal tiltom ill. jelentem a moderátornak!!!Köszöntem!



2015. febr. 17. 19:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen milyen a női ideállod?
2015. febr. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
gondolkodásilag persze
2015. febr. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Szeretem, ha egy nő szellemileg igényes magára, pl. élvezi azt, ha egy irodalmi műről , vagy akár a Bibliáról beszélget velem, vagy egy festményt elemzünk közösen egy kiállításon, ill, vonz az is, ha valaki játszik valamilyen klasszikus hangszeren és ehhez hasonló dolgok. (Magam is zenélek ,zongorázom, és másik célom, hogy megtanuljak hárfán játszani , ill. fotózni is szeretnék a jövőben. )Intellektuális alatt tehát ezt értem, és nagyon szeretem ,ha valaki nyitott a világ dolgaira úgy általában. Erre gondoltál, kedves Válaszolóm? :)
2015. febr. 17. 20:14
 4/10 anonim válasza:

Szia!


Megkérdezhetem, hogy élsz?(persze csak, ha nem túl indiszkrét a kérdésem)

27/L/L

2015. febr. 18. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!


Most vagyok utolsó féléves hallgató jogász szakon, államvizsgáimat teljesítem már, így egyelőre a szüleimmel élek. Júniusban azonban, ha minden jól megy, végzek, ezért idén nyáron már szüleimtől külön fogok költözni. Köszönöm a hozzászólásod!:)

2015. febr. 18. 18:00
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nos, az a helyzet, hogy én még csak 24 leszek, szintén jogász hallgató vagyok, de ez mellett a munkámban nagyon sikeres. Kizárólag a nőies nőkre bukom, kívül is és belül is. Szeretem a művészeteket és rengeteg minden érdekel. Nekem erősebb a testalkatom, kiedzett vagyok, de nem férfias. Nagyon nehezen találok barátnőt, mert magasak az elvárásaim, nem tagadom. Nálam külön gondot jelent sok esetben az, hogy nagyon domináns vagyok és ezt nem fogadják el sokan. Ha gondolod, írj privátot és beszélgethetünk ott is.

Üdv.

2015. febr. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Az én taktikám amit nem szándékosan alakítottam ki nagyon egyszerű. Kb. 10.000 fős kisvárosban élek bár én jóval fiatalabb vagyok mint te, 18. Megbízhatatlan embereknek mondtam el akik elterjesztették rólam, volt emiatt elég problémám. Aztán megunták a bántást. Utána városbeli addig relytőzködő lányok irogattak. A mostani barátnőmmel már jól csináljuk csak egy két ember tudja. Ő tehetséges művész nagyon jól énekel és tanítom gitározni. Emellett gyönyörű és nőies. Főnyeremény.:)
2015. febr. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
... :) hat az elottem azolohoz kapcsolodva.. aki amugy a parom.. :D meglattam es beleszerettem:) orulok szivem hogy fonyeremenynek tartassz.. imadlak:) :*
2015. márc. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok, sok boldogságot:))
2015. márc. 27. 08:25
 10/10 anonim válasza:
lebuktam :D
2015. ápr. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!