Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan csábitsam el a barátom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csábitsam el a barátom? Lent.

Figyelt kérdés

Van egy barátom akivel mar egy ideje eggyütt vagyunk és volt már h ő le akart velem feküdni vagyis értitek és én nem akartam mert még nem álltam rá keszen (szüz vagyok). Mostmár ugy érzem készem állnék rá és szeretnék is de ezt igy egyenesen nem alarom megmondani neki szerintem jobb lenne rávezetni vagy valahogy ovatosan elcsábitani... Ha hazajön este vagy ilyesmi. Nem szeretnék ribis lenni nem is vagyok szoval olyasmire gondoltam h szvak nélkül valahogy... Szoval szerintetek mit tegyek h ovatosan szvak nélkül nem ribisen el tudjam csábitani? Kicsit romin

Értelmes norma válszokat!

Kösziii



2015. febr. 17. 23:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez bizony komoly kihívás.. :D
2015. febr. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%

Pl: Fekszel az ágyban mesztelenül , ruha nélkül azt már nem tudja félre érteni. :)


Amugy kis gyertya fény , mikkor be topan az ajton oda mész szép szexisen. El kezded csókolni puszilni és közben szexisen nézzel rá. Ágyhoz viszed de úgy tudod csókolózva és rá döntöd az ágyra majd rá mászol.:)

2015. febr. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Még válaszokat légyszi!
2015. márc. 15. 15:31
 4/5 anonim válasza:
Este pl. filmeztek és akk elkezdtek csókolózni és ugy..
2015. ápr. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én úgy csináltam h kiküldtem a fiút a szobából addig levetkőztem és bebújtam a takaró alá.. mondtam neki h fázom h bújjon mellém..bebújt és a fülébe súgtam h kívánom elkezdtem csókolgatni.. levetkőztettem és leszoptam majd megfogtam az óvszert és felhúztam rá.. és ráültem. Nem volt választása.: D
2015. júl. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!