Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ha barátotok van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha barátotok van szoktatok beszélgetni, ismerkedni neten más fiúkkal?

Figyelt kérdés

Ha igen a barátotokat zavarja-e, illetve tudnak róla?

Ha nem miért nem?

A kérdés fordítva is igaz, a fiúkra nézve.

A korotokat és a nemetek is írjatok le ha kérhetem :)

A normális válaszokat előre is köszönöm. :)



#barátnő #barát #Ismerkedeés
2015. febr. 19. 13:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Itt gyakorin ha irnak, valaszolok, de nem titkolom, hogy van baratom. O nem tudja, de honnan is tudna, allandoan PS-ezik..

24/L

2015. febr. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Beszélgetni a meglévőekkel igen, de újakkal ismerkedni nem, legalább is én kezdeményezek beszélgetést.

22/f

2015. febr. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Én szoktam de van pasim

23/l

2015. febr. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
nem kezdeményezek*
2015. febr. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Ja 3 voltam és tud róla.
2015. febr. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
70%
Én itt ismerkedtem meg egy lánnyal akinek van barátja, és a fiú tud rólam..
2015. febr. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Barátnőmnél folyamatosan bepróbálkoznak a fiuk a neten, jópofiznak neki. Én meg mondtam neki h ez zavar. Azt mondta hogy nem akarja megbántani őket és ezert nem lép fel erélyesebben. Nem tudja őket lerázni. Én van hogy befenyítem a pofátlanabbakat.
2015. febr. 19. 13:41
 8/21 anonim ***** válasza:
Szoktam srácokkal beszélgetni, de minddel tisztázom már az elején, hogy van párom. Valaki ennek ellenére is dumál velem. Párom tud róla. Nem csalom meg, nem beszélek a szexuális életemről stb. Csak általános dolgokról. Van akivel lassan már 3 éve dumálok innen GYK-ról :).
2015. febr. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

szoktam beszélgetni, de megmondom nekik, hogy van barátom, szóval beszélgetésen kívül más nem jöhet szóba. A barátomnak nem mondom el, minek? Csak beszélgetek, én őt szeretem, nem kell egymásnak mindenről beszámolni. Amiatt sem hívom fel, hogy pisilnem kell

20/L

2015. febr. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Nem szoktam. Itt írnak időnként. Ha ismerkedőset írnak, akkor nem válaszolok. De ha véleményt kérnek pl. külsőről, vagy tanácsot kérnek valamiben, akkor arra szoktam válaszolni.

De csak úgy beszélgetni, ismerkedni nem szoktam idegenekkel, lányokkal sem.

2015. febr. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!