Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Lassan 6 évesek leszünk a párommal. Egyre rosszabb köztünk minden. Úgy érzem, hogy nem figyel rám. Általában este találkozunk. Mesélem neki, hogy telt a napom, vagy bármit, látom hogy nem figyel. Ha valami fontos dolgot mondok, akkor se. Aztán pár perc múlva rákérdez. A legrosszabb, hogy szinte mindig a kütyüit bújja, a barátjaival beszélget, tévét néz, szóval minden fontosabb. Volt már olyan, hogy leordította a fejem, hogy nem tud 2 felé figyelni és én voltam a hülye, hogy meg mertem szólalni. Általában ilyenkor én is leülök a gép elé lazítani, olvasgatni. Na ilyenkor ő felpattan a helyéről és elkezd csicskáztatni, kéne főzni egy kávét, vacsizni, szexelni, stb. én állandóan csak gépezek, nem is csinálunk együtt semmit.

Bevallom, hogy néha kicsit lusti vagyok, főleg mostanában úgy érzem, depis vagyok már teljesen és nincs kedvem semmihez.

Az elmúlt 1 héten minden nap volt óriási vita. Nincs benne megértés, vagy hogy segítene megoldani a gondjaim, nem hallgat meg. És már nem bírom :( Annyira rossz, hogy nincs kivel beszélgetni. Ha elmegyek, szerinte megyek pasizni, kémkedik utánam, olyankor hív állandóan.

Egyszer elkezdtem beszélgetni egy netes sráccal, úgyhogy persze kicsit érthető, hogy féltékeny. De nem érti meg, hogy nekem is kell beszélgetnem, nem egy állatka vagyok.

Tavaly a vitánk annyira elfajult, hogy belevert a falba egy hatalmasat. Múltkor már kicsit belém is rúgott, amitől nagyon megijedtem :((( Mi lesz ebből?

Utána szexeljünk. Fekszünk egymás mellett. Se csók nincs már, semmi. Csak ő jól érezze magát, én sírok a fájdalomtól is, nem csak közben, de utána is kellemetlen.. Ezt sem érti meg, hogy a szex nem úgy működik, hogy leordítjuk egymás fejét, se bocsánat, semmi...


2015. febr. 19. 15:37
 1/7 A kérdező kommentje:

De ezek ellenére mindig visszamegyek hozzá, pedig annyiszor elhatároztam, hogy még 1 ilyen és vége.

Sokszor vannak jó pillanatai is. Apró meglepiket hoz, stb :)

2015. febr. 19. 15:39
 2/7 Coldhands ***** válasza:
nem szeret, és megcsal. lépj tovább. tudom, kemény, de ez van
2015. febr. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nincs olyan, hogy a helyedben

gondolj már bele mekkora fasság!

a helyedben csak úgy lehet valaki, ha ő te vagy. akkormeg ugyan azt tenné, mint amit most te. feltenne egy ostoba kérdést

2015. febr. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Még csak 6 évesek vagytok?????

Ilyen fiatalon kezditek?

2015. febr. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ez szörnyű :S nem érdemli ezt senki... neki ez így jó?? hát akkor legyen így élete végéig, neked ebben nem kell részt venned.. az élet nem erről szól. a nő nem arra vágyik hogy megszokás legyen x év után. ha nem képes téged újabb és újabb kalandokba bocsátani akkor hagyd ott. tudom könnyű mondani, főleg én is aki hasonló helyzetben van, de kívülről mindig jobban látja az ember. egy kapcsolatot azt tart fenn ha mindig valami újat csináltok közösen, valamit felfedeztek stb akármi legyen is az. látom, hogy te tennél ezért valamit, de ez tudod két oldalú. ha ő nem hajlandó erőfeszítéseket tenni ez ügyben, akkor mi keresni valótok van egymással?
2015. febr. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Gyenge jellem a pasas. És eléggé egysíkú is. Megszokásból vagy vele, és azért, mert a biztos sz.rt nem mered eldobni a bizonytalanságért. Szerintem pedig ezt kéne meglépni. Nem leszel boldog mellette. :/
2015. febr. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Az a legrosszabb, hogy egyre jobban érzem, hogy már a sok stressz az egészségem rovására megy :(

Szerinte csak én vagyok a hibás, ő tökéletes. Ez a legnagyobb baj.

2015. febr. 19. 15:49

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!