Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam el, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el, hogy nem vagyok szerelmes?

Figyelt kérdés
3 és fél hónapja együtt vagyunk de nem tudtam szerelmes lenni a baráromba, de szeretem őt, jól megvagyunk, de nem vagyok belé szerelmes

#nem-vagyok-szerelmes
2015. febr. 19. 15:58
 1/4 anonim ***** válasza:
szemezz vele
2015. febr. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Úgy ahogy leírtad. Sajnálod, de nem vagy bele szerelmes. Ennyi. Tudom elég nyers, de ha ezaz igazság... Én is ezt mondtam exemnek. Bár sok év után mondtam ezt neki. Mondjuk a kérdés szempontjából ez most lényegtelen.
2015. febr. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Nem biztos hogy el kell mondani. 3,5 hónap még semmi, később még előjöhet a szerelem, ha jobban megismred. Persze ha úgy érzed, hogy eltelt még egy csomó idő, és semmi, de semmi nincs, az intő jel az átgondolásra.


A szeretet és a "jól megvagyás" az alap, az a fontossabb.


Esetleg utalhatsz a fiúnál arra, hogy több meglepetés/romantikus dolog/bók/ vagy ami a stílusod jobban esne néha:-)


Kitartás!:-)


26/F

2015. febr. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindenképp szakíts. Én is ugyanebbe a helyzetbe voltam fél éve. 3 hónapig jártunk azzal a barátommal. Nem szerettem, nem ereztem aemmit, csak úgy éreztem iránta mintha egy sima barátság lenne, jól éreztem magam mikor vele voltam, de nem szerettem. Akkor nagyon tartottam kilépni abból a kapcsolatból, mivel tudtam hogy szeret, ezért nem akartam megbántani. De végül elhatároztam magam és életem legjobb döntése volt. Szörnyű belegondolni hogy pl úgy csókoltam meg hogy nem szeret és tanultam belőle hogy soha többé nem fogok valakivel csal azért járni, hogy ne bántsam meg. És. 3,5 hónap után nem mozgatott meg benned semmit, akkor hidd el, ezek után se fog. Sok erőt és kitartást hozzá!
2015. febr. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!