Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nőkhöz szól! Amikor elkezdtéte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőkhöz szól! Amikor elkezdtétek érezni a szívetek mélyén, hogy a kapcsolatotok a végéhez közeledik. Bejött?

Figyelt kérdés
Kb december óta érzem, és ahogy telik az idő, egyre biztosabb vagyok benne, hogy nem ő az életem párja. Néha olyan, mint egy idegen. Fáj és nem rég, még nem gondoltam volna, hogy ide jutunk. A régi pasijaimnál mindig tudtam, hogy ideig óráig tart csak, és úgy is lett. Nem is viselt meg annyira, de most mélyek az érzelmeim, de belül tudom, hogy ennek is annyi lesz. A női megérzések mindig bejöttek. Most nem akarom :((( Ti hogy vagytok ezzel? Rájössz, hogy más a mentalitás, mások a célok, az elvárások az élettől, az út nem egyforma. Másfél év után :(
2015. febr. 19. 17:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindig bejott. Es nagyon rossz erzes.. Kitartast kivanok neked
2015. febr. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
bejött
2015. febr. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálam volt,hogy éreztem hogy valami nem oké.. Pár hétre rá ki is derült, hogy megcsalt a baràtom.
2015. febr. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálam is mindig bejött eddig.
2015. febr. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is bizom a megérzéseimben.

Ha már a célok és elvárások sem hasonlóak, akkor nincs mit tenni sajnos... jobb, hogy most derült ki, mint még több év után.

2015. febr. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én éreztem már ezt, de az volt az oka, hogy már nem szerettem. Így nem is viselt meg, és jó volt szakítani.
2015. febr. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is tudtam /éreztem, mikor a barátom már nem szeretett úgy mint rég.. Pár hétre rá szakítottunk.. Szóval sajnos van ilyen :/

Talán próbáljátok valahogy helyre hozni.. Van olyan, h a társak egy idő után egymásra unnak, és a szerelem átalakul szeretette..

2015. márc. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!