Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 14 éves lány vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 14 éves lány vagyok. Összejöttem. Egy sráccal akivel az utobbi időben volt egy nagyon nagy veszekedésünk. A fiú elégfélénk ez mêg változhat?

Figyelt kérdés
A sràccal a veszekedésünk elött (amikor még nem is jàrtunk)nagyon jó baràtok voltunk sokat voltunk együtt...ő belém szeretett ahogy ez a fiú làny baràtoknàk szokott lenni.Sajnos egy hosszab időre kb egy hónapra összevesztünk,nagyon.A sràc nekem is meg tetszett a veszekedésünk alatt...De sajnos a fiú baràtai azt montàk nem lenne helyes velem összejönni.Jó kibékültünk nagy nehezen.Most összejöttünk de valahogy màs nagyon félénk igy.Nem mer kezdeményezni pedig azt neki kéne...Olyan furcsa velem azelött közelebbi viszonyban voltunk mint most pedig most jàrunk.Az idő multàn ez még vàltozhat??Vagy egyszerűen csak fél??

2015. febr. 19. 22:34
 1/2 anonim ***** válasza:

".Nem mer kezdeményezni pedig azt neki kéne."


--> Már ne haragudj, de a feminista mozgalom óta egyenlőek a férfiak és a nők. A nők éppen úgy kezdeményezhetnek, ahogy a férfiak, ez ne tartson vissza.


"Az idő multàn ez még vàltozhat??"


--> Persze.

...

Mellesleg miért használod "à"-t? A magyar nyelvben az "á"-t szoktuk használni. Úgy tudom, hogy az általad használd karaktert a franciák használják.

2015. febr. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Mert telefonról ìrni nem olyan egyszerű👌 Ékezetet nem is szoktam használni talán ezért👆😵
2015. febr. 20. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!