Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Tanácsfalan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Tanácsfalan vagyok?

Figyelt kérdés

Az én életem eléggé szánalmas 17 éves vagyok. 16 évesen ismertem meg a barátomat akivel 1 éve együtt vagyok azóta... Mielött nem ismertem jó volt ugy ahogy minden!! anyukám elengedett a barátaimmal szórakozni, bulizni ...élveztem az életet de csak rövid ideig sajnos.. egyik bulin ismertem meg a mostani barátomat..! 4-5 hónapig minden rendben volt vele.. csak azalatt az idő alatt nem tartottam egyik barátommal sem a kapcsolatot így megszakadt az öszessel minden féle beszélgetés. 5 hónap után elkezdett minden megváltozni elkezdett inni, agresszív volt... és most már semmit nem érzek iránta gyűlöletet és undórt semmi mást.Már 3hónapja ezt érzem. úgy szakítanék vele , de anyám a gond. anyám eléggé furcsa a többiekhez képest..ha nem az van amit ő akar kiakad, ha nem szól valaki fél óráig hozzá megharagszik. valamelyik nap azért haragudott meg rám mert nem kináltam meg a csomag ropiból, és 1 napon keresztül csak morgott velem.... ha szakítani próbáltam a barátommal akkor ki akadott.. a szobámban voltunk elmondtam a barátomnak szakítani akarok ez már nem működik... és ki szaladt anyámhoz a konyhába hogy: a lánya szakítani akar velem.'. és anyám bejött a szóbába kiabált velem elvette a telefonomat azt mondta szégyenli hogy a lánya vagyok , és hogy még egy ilyen pasit nem találsz én mit megtettem volna ha apád ilyen lett volna, és én ilyenkor csak sírok.Aztán közben még kiabál velem..és mindig csak ez megy annyit sírtam már ebben a pár hónapban.. nem megyek sehova sem... és ezt kell hallgatnom minden nap... el szeretnék költözni vagy elszökni, de egy barátom sincs már ahova mehetnék én dilis eldobtam az összeset egy nemnormális fiúért

tanácstalan vagyok

köszönöm a normalis válaszokat!


2015. febr. 20. 13:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Rokonok nem tudnak segíteni esetleg?Kéne találnod valakit aki segít ebben mert egyedül ezt nem tudod megoldani :/
2015. febr. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Vannak rokonaim de nagyon messze laknak, és ritkán is találkozom velük :( :'(
2015. febr. 20. 13:42
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát ez meglehetősen rosszul hangzik. :/

Ez így nagyon nincs rendben. Szerintem nem kéne, hogy mások beleszóljanak az életedbe, elvégre ez a tiéd, neked kell irányítanod. Próbálj meg beszélni az anyukáddal, hogy milyen is valójában a kedves barátod. Egy igazi anya, aki szereti a gyerekét, az megérti, hogy ez így nem mehet tovább. És ha tényleg agresszív a barátod, ahogy írtad, akkor sürgősen szakítanod kéne vele.

2015. febr. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Captain Frájer ***** válasza:

A barátokat sosem szabad egyvalakiért eldobni...Talán felkereshetnéd őket és nekik mesélhetnéd el ezt. Ha a barátaid voltak valaha, akkor sokkal jobban odaállnának melléd, mint noname senkik, vagy olyan user nevű felhasználók, mint én.


Azonban te tudod, hogy milyen a szitud. A tanácsaim a következők lennének:

Két dolog keserít meg téged...Az édesanyád és a fiúd...Legyen csak egy, hajítsd ki a srácot az életedből. Édesanyádat el kell bírnod, nem tudod megoldani, hogy mindkettő jól jöjjön ki belőle. De a te érdeked, hogy ha lehet enyhíteni, akkor enyhíts. A fiúd könnyebb kihajítani az életedből, mint édesanyádat. HA tudsz segítséget kérni a rokonaidtól, akkor édesapád, nagyszüleiddel is beszélj. A pasid menjen az életedből mindenképp. Édesanyád ügyében meg segítsenek a rokonok, ha tudnak, ha vannak. HA nincsenek, akkor édesanyáddal próbálj kissé kibékülni. Nyeld le a békát...A te érdeked, hogy kevesebbet akadjon ki rád. Ha a pasid nincs, akkor az életedben az édesanyád marad, próbálj vele javítani a kettőtök kapcsolatán. Közös filmnézések, moziba járás, valami ilyesmi...Ha édesanyád minden áron kiakad rád, akkor pedig csak próbálj el lenni egyedül. NEhéz dolog, de anyád nem lesz mindig az életedben. Legyen ez a szemed előtt, hogy egyszer el fogsz tudni költözni, az élet egyszer a te irnyításod alatt fog állni. Tanulj, hogy mihamarabb olyan végzettséged lehessen, amivel a lehető legrövidebb időn belül elköltözhetsz otthonról. LEgyen ez a célod, ami erőt ad, hogy van vége annak a kellemetlenségnek, amiben élsz. Amíg pedig az úton vagy, találni fogsz barátokat. Akkor majd könnyebb lesz.

2015. febr. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Többször próbáltam beszélni már vele de soha nem ért meg mindig csak azt mondja jajj de h*lye vagy. Azt sem érdekli már ha sírok ugyan úgy ordibál velem :(
2015. febr. 20. 13:48
 6/8 Captain Frájer ***** válasza:
Rokonaiddal vedd fel telefonon a kapcsolatot, hogy megismerjék a helyzetet és tanácsokat mondhassanak, hallhasd a véleményük.
2015. febr. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Előbb tanulj meg magyarul.

Nem tanácsfalan vagyok, hanem tanácsfalon vagyok.

2015. febr. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen anyám, aki inkább elnyom meg visszapofázik, mert hogy ő a valaki, mint hogy tényleg segítene. Előbb, utóbb mindkettőtől meg kell szabadulnod. Talán az hogy stílusodon változtatsz, az a legjobb amit tehetsz. Ha már olyan komolytalanul tudod előadni az igazat, hogy azt hiszi hogy hazudsz, akkor azt már nagyon jól csinálod. Ha nem muszáj vele beszélni akkor kerüld minél jobban és szokj hozzá a gondolathoz, hogy nem számíthatsz rá többet.
2015. febr. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!