Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 18-25 év közötti lányok, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18-25 év közötti lányok, ti mennyit tudnátok beadni hozományként egy házasságba esküvőbe?

Figyelt kérdés
főként tehetősebbek válasza érdekel, de mást is meghallgatok, ki mit tudna beadni ha férjhez menne.
2015. febr. 20. 18:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Lakás elég lenne?
2015. febr. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
levágnánk a disznót
2015. febr. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
20 vagyok, semmit. Itthon élek, főiskolára járok, lassan dolgozni kezdek, de a fizetésem minimális lesz, albérletben fogok élni, pontosabban egy szobát fogok tudni bérelni, amit eleinte a szüleim finanszíroznak majd. De egyelőre nem is gondolkodom házasságban, sőt még párkapcsolatban sem. Se kedvem, se időm, se energiám nem fog erre jutni az elkövetkezendő években, mert a karrierem kialakítása mellett a következő tanulmányaimra is koncentrálnom kell majd, hisz másoddiplomát kívánok szerezni. Szóval mire én elgondolkodok egyáltalán házasságon, bőven túl leszek a 25 éven, addigra meg már remélhetőleg tartani fogok valahol. Egyébként most tehetős vagyok, illetve a szüleim azok, főiskola alatt nagyon jól eléldegéltem, nem szorultam diákmunkára, stb. De nem kaptam se autót, se lakást, se semmit, és ez így is marad. Csak az elindulásnál fognak segíteni, amíg a saját lábamra nem állok.
2015. febr. 21. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!