Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, a barátnőtök mennyit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sorsod Borsod kérdése:

Lányok, a barátnőtök mennyit költ rátok havonta?

Figyelt kérdés
2015. febr. 21. 07:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Leszbiknek szol a kerdes?
2015. febr. 21. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A barátnőmmel kölcsönös ha látunk egymásnak valamit amirol tudjuk hogy tetszik a másiknak azt megveszzuk.

Úgyhogy mikor hogy.

2015. febr. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
*pasitok
2015. febr. 21. 08:05
 4/8 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok nagyon igényes ilyen téren de még így is úgy gondolom hogy sokat.

Mániákus sportcipő gyűjtő vagyok és ritka darabokat szeretem és minden hónapban kapok

Legutóbb egy Jeremy Scott wings volt az ajándékom

;-)

2015. febr. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

kifezetten semennyit.


fogamzásgátló felesbe megy, elviszem néha kajálni ide-oda, veszek a boltban neki sütit vagy ücsit, akkor szoktam ajándékozni ha szülinap vagy névnap valentin nap stb.


És akkor se drágát, nem azért mert nincs pénzem, hanem én a személyesebb és kevésbé drága ajándékok híve vagyok.


Ruhanemű pl ami eleve meg lett beszélve ne vegyünk a másiknak. Részben azért mert az már drágább kategória, másrészt ízlés/méret kérdés.


Ami ezen belül szabad az a fehérnemű/zokni.

2015. febr. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szinte semennyit.
2015. febr. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Havi szinten 1-2 ezer forintot.

20/L

2015. febr. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mikor hogy... néha meghív egy pizzára, én meg következőleg egy gyrosra őt. Nem az a lényeg, hogy mennyit költünk, hanem hogy vagy felesbe megy a dolog, vagy pedig legközelebb a másikunk fizet. Sosem volt még ebből vita.

23/L

2015. febr. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!