Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg úgy van rendjén, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg úgy van rendjén, hogy a férfiak dolgai indifferensek, a nőket viszont meg kell hallgatni teljes odaadással?

Figyelt kérdés

Szingli vagyok egy ideje egy hosszú kapcsolat után. Voltak párkapcsolataim már. (ffi vagyok)

Nemrég újra elkezdtem randizgatni, és egyre-másra azt tapasztalom, hogy mindig olyan nőkkel hoz össze a sors, akik csak a saját hangjukat szeretik hallatni. Már-már nevetek, nagyokat mosolygok, hogy telefonbeszélgetéskor van, hogy a "csaj" levág egy hosszú monológot, én tudom már az egész napját, hogy mit csinált, merre járt, de ő rólam semmit.

Vagy volt olyan randim is, hogy a hölgy semmit nem kérdezett rólam, viszont nekem olyan részletesen elmesélte az életét és a felfogását, hogy gyakorlatilag mindent megtudtam róla. Ő meg a nevemen kívül semmit rólam.

Kérdés: ez így normális? Vagy én csinálok rosszul valamit?

Vagy az olyan nőt, aki nem érdeklődik a pasi iránt azt hagyni kell a túróba?


Egy ismerősöm, idős úr, aki afféle ilyen "a nőkkel bánni kell tudni" szószóló, ő azt mondta, hogy a nők kb 5x-8x többet beszélnek, mint a férfiak, és ha nekem van közlendőm, akkor írjam le, vagy mondjam egy mikrofonnak, de ne a nőnek.


Jogtalan igény lenne egy férfi részéről, ha szeretné, hogy viszonossági alapon menjen a kölcsönös érdeklődés?

Vagy hogy lesz ebből lelki társ, ha csak "hallgatóság" kell a nőnek?


(nem vagyok már kamasz, de nagyon elbizonytalanodtam, összezavarodtam)



2015. febr. 22. 12:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez egy igen érdekes kérdés. De összességében úgy vélem, szerintem rossz, unalmas nőknél próbálkozol. Aki olyan, az úgyis érdeklődni fog irántad. 24/F
2015. febr. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 B.G 88 ***** válasza:

Vannak ilyenek, ez azt jelenti,hogy nincsen aki meghallgassa őket, vagy egoisták.

Javaslom olyan nőkkel randizz, akik mutatnak feléd is némi érdeklődést, ergo kérdeznek, meg ugye te is kérdezel tőlük.

Szóval amelyik fossa a szót magáról, azt a nőt valószínűleg nem annyira érdekled(lehet,hogy más sem).

2015. febr. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Magadtól is megszólalhatsz, nem kell mindig a kérdésre várni.
2015. febr. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez haladás, én általában totálisan kommunikálhatatlan csajokat fogok ki, akikből harapófogóval kell kihúzni a szavakat, lásd. én kérdezek végig, néha kapok egy kétszavas választ, felhozatok akármilyen témát, vagy nem tud, vagy nem akar hozzászólni.
2015. febr. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Sok nő magnetofonnak nézi a pasit: rögzítse a mondandóját, majd, amikor kétségei támadnak, játssza vissza neki azt, hogy megnyugtassa magát, úgy a jó, ahogy ő gondolja. :D

Amúgy jogos, ezt nevezik egocentrikusságnak. Tehát csak az a fontos, amit ő mond, a másik le van kakálva. Rossz nőket fogtál ki, nem mind ilyen, úgy 80% ilyen csak.

2015. febr. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez vicces, mert én pont azért nem kellettem egy srácnak, mert állítása szerint nem beszéltem hozzá eleget. Tény, hogy hagytam sokszor, hagy beszéljen ő, kérdezgettem tőle mindenféle témában, mert tényleg érdekelt, hogy miről mit gondol és annyira szerettem hallgatni a hangját, és egyszerűen nem is akartam sose félbeszakítani, olyan érdekes dolgokat mondott mindig. Neki ez nem tetszett, mint utólag kiderült. Lehet, hogy jobban jártam volna, ha egy ilyen tipikus be-nem-áll-a-szája csaj lennék.
2015. febr. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én ilyen tipikus be-nem-áll-a-szája lány vagyok, de azért nem annyira, ahogy ezt itt leírtad. Általában akkor beszélek szinte levegő nélkül folyamatosan, ha a pasi néma csendben ül, és egymásba fűzöm a gondolatokat, hátha valamelyikhez hozzá tud szólni. Elismerem, van olyan igényem, hogy a pasi csak üljön, hallgasson végig, ne mondjon semmit, csak szótlanul hallgasson meg, de ugyanezt igény szerint én is nyújtom cserébe. Ha a randin a pasi elkezd beszélni, akkor nem fogom félbeszakítani, sőt, örülök neki, hogy nem egy szótlan hallgatag pasit sikerült kifognom, hanem valaki olyat, akivel lehet összefüggő társalgást lefolytatni. Lehet, az a baj nálad, hogy te sose szólalsz meg. Vagy tényleg az önzőbb fajta nőkkel találkozol, akiket nem érdekled igazán.
2015. febr. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Igen, te csinálod rosszul.

Az már a személyes találkozót megelőző puhatolózáskor kiderül, hogy valaki mennyire érdeklődik irántad. Nem is kéne randiznod olyannal, akinél ezt tapasztalod.

A másik, amit már más is írt: ne várd, hogy kérdezzenek, kezdj el beszélni, ha erre van igényed, és figyeld, hogy a másik mennyire hallgat meg.

Nem minden nő ilyen, te választod ki valamiért azokat, akikkel nem érzed jól magad, plusz még a viselkedéseddel ki is váltod, hogy ne hallgassanak meg (azt várod, hogy érdeklődjenek, ahelyett, hogy elébe mennél a dolgoknak).

2015. febr. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem a megfelelő csajokkal hozott össze a sors.

Nem minden nő ilyen,csak meg kell találni őket, viszont ők azok,akiket nem a legnagyobb ivós buli közepében tartózkodnak...ők azok akiket kevesebben vesznek észre, hisz a csendesebb fajtához tartoznak.

Én mindig szívesen meghallgatom a barátom,minden nap végén megkérdezem mit csinált,hogy telt a napja. Ő is meghallgatja az én kis pitiáner dolgaimat, így kölcsönösen én is próbáltam figyelemmel végighallgatni a hogyan működik a motor című leckéjét :D

2015. febr. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Szerencsére időközben randiztam olyannal is, aki tud kérdezni, tud érdeklődést tanúsítani, tud kedves lenni.


Valóban csak rossz volt a korábbi választás :)))

2015. febr. 24. 09:41

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!