Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak olyan virágküldő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan virágküldő szolgálatok vagy üzletek, amikre az interneten is rá lehet bukkanni valamilyen adatbázisban, vagy egyenként, de fizetni a virágszállításért személyesen lehet az üzletben?

Figyelt kérdés

Egy lányt szeretnék meglepni egy csokorral a születésnapjára.


Nincs bankszámlám mert 16 éves vagyok. Találtam két fizetési módot, de nem tudom megoldani a rózsaszín csekkes, vagy az átutalásos módszerrel, mivel azokhoz kell bankszámla is, vagy pedig azt hiszem szülő segítsége, viszont én nem szeretném ebbe bevonni a szüleimet, mert személyes az ügy.


Tehát ezért kellene olyan hely, ahol ilyen üzleteket tudok találni, mert úgy akarom intézni, hogy bemegyek a boltba, és ott leadom a rendelést, hogy kinek kell, és kifizetem ott helyben az árat is. Vagy valami létező könyv, ilyesmi, ahol össze vannak gyűjtve?


2010. febr. 12. 21:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ahol van csekkes, vagy átutalásos fizetési lehetőség is, ott van készpénzes is. Feltéve, hogy a bolt, amit választasz nem csak webshop, hanem üzletük is van. Holnap hívj fel egy párat telefonon (neten, google-n keresgélj), és kérdezz rá.

A virágüzletnek az a lényeg, hogy ki legyen fizetve biztosan.. és a készpénzes fizetés mindig a legjobb.

Sok sikert..és szerelmes Valentin-napot!

2010. febr. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

www.vietnam.com original,fresh,egzotic flowers always day

Kerékpáros futár elég megbízható és nem is drága,csak időigényes.Sok sikert!

2010. febr. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!