Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Van egy lány. Nagyon tetszik, elvileg én is tetszem neki. De szerelmes egy másik srácba. Így nem jöttünk össze. Eltelik pár hónap, a lány megkeres, mert hiányzom neki, meg szeretné próbálni velem. Nyilván a másik sráccal nem jött össze. Vagy már szétmentek azóta, nem tudom.

Ez a tipikus nincs ló, jó a szamár is helyzet? Ti megpróbálnátok? Honnan tudhatnám azt, h ő tényleg engem akar?


2015. febr. 23. 10:52
 1/3 Jázi :) ***** válasza:
100%
Vesztenivalód nem nagyon van. Az idő meg úgy is eldönti,hogy téged a kar vagy csak a szamár vagy.
2015. febr. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nézd ha tetszik a csaj akkor hajrá. Állj hozzá úgy hogy külsőre lehet hogy a másik srác volt neki a ló, te a szamár, de belsőre meg ő bizonyult a csajnál szamárnak, és belőled most a csaj kinézi hogy te lehetsz nála a ló.
2015. febr. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 megadeth18 ***** válasza:
Hát, ja szerintem a csávó jól megdugta, aztán otthagyta. Szóval most jön hozzád megértésért. De azért hallgasd meg, mit mond. Viszont az elég gáz, hogy hónapokig nem dumál veled, aztán hirtelen: "jaj de hiányzol, jöjjünk már össze". Szóval a helyedben meghallgatnám a sztoriját, hogy ugyan mi volt az elmúlt pár hónapban, aztán a kamuk mértékétől függően elküldeném őt a búsba. Aztán keresnék egy olyan lányt, akinek nem csak alternatív opció vagyok, ha nincs más.
2015. febr. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!