Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, ti adnátok esélyt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti adnátok esélyt ilyen esetben egy kapcsolatnak?

Figyelt kérdés

Van egy srác, kb 3 hónapja tartjuk a kapcsolatot. Azt mondja, úgy érzi, velem összeillik, passzolunk egymáshoz, ha tehetné a tenyerén hordozna...meg ilyeneket mond. De soha nem mondta még, hogy eljönne hozzám vagy valami ilyesmi. 300 km és egy határ választ el minket. 8 év korkülönbség, az ő javára. Férfiak, ti mit tennétek?

19/l


2015. febr. 23. 22:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha elmondanám, nem tetszene a válasz.
2015. febr. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nyugodtan leírhatod.
2015. febr. 23. 22:18
 3/9 Nemdetalánbiztos ***** válasza:
100%

Én nem keresnék ilyen messze barátnőt.

A másik meg, elég valószínű, hogy hazudik az illető.

2015. febr. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyszer meg d*gnálak de többször nem mennek ki hozzád. Hogy miért? A távolság miatt , szóval legalább őszinte voltam veled. De ha mégsem így lenne és tényleg szeretne. Akkor néha valahogy találkoznák veled , és oda költözhetnél hozzám. Ez lenne a legjobb megoldás nem? De.
2015. febr. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
olyan távolságból könnyű bármit is mondani...
2015. febr. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Nyugodtan leírhatod."


Rendben. Mivel 300 km-re laksz, így lemennék, dugnánk egész hétvégén, és szép lassan hagynám erodálódni a kapcsolatot (esetleg megvárnám, míg viszonzásként te is eljössz). Ez nem életképes, túl nagy a táv.

2015. febr. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem vagyok olyan szép meg csinos lány, hogy valaki csak azért utazzon 300km-t hogy megdugjon. Meg annyira naív sem vagyok, az első találkozáskor biztos nem mennék bele ilyenbe, sőt még a 2. Vagy 3.alkalommal sem. Csak ha szeretem az illetőt. Még nem volt kapcsolatom, de attól még nem dőlök be az ilyen és ehhez hasonló meséknek :)

Köszönöm a válaszokat! :)

2015. febr. 23. 22:23
 8/9 anonim ***** válasza:

" a csillagokat is lehoznám neked az égről...

hétvégén esetleg átmegyek, ha nem esik..."

2015. márc. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen..sajnos pont ez a tipus...
2015. márc. 2. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!