Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha tökéletesnek mondja párkapc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tökéletesnek mondja párkapcsolatát, miért kell neki szerető? Ti belemennétek?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy sráccal, akivel első találkozás alkalmával óriási szimpátia lett köztünk. De barátnője van, akivel elmondása szerint minden oké. Mégis kellenék neki, de csak is és kizárólag szeretőnek... Nekem senkim sincs, én nem veszíthetek úgymond, csak a lelkem... nyilván többet akartam tőle...de ő nem..ez csak nekem fog fájni... de ha nem megyek bele, akkor bánni fogom... csak ne éreznénk ennyire jól magunkat együtt..
2015. febr. 25. 21:59
 1/9 anonim ***** válasza:
miért bánnád? tuti találsz olyat akivel minimum ugyanolyan jó az ágyban mégis csak te kellesz neki...
2015. febr. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Nekem van pasim,de simán dobnám a Berkiért*.*
2015. febr. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
egyik ismerősöm barátnője azért csalta meg az ismerősöm mert "túl tökéletes volt a kapcsolat"...tehát mindent megvett amit akart a lány, ágyban is mindent megtett a lánynak és a lány szerint nincs értelme olyan kapcsolatnak ahol nem kell küzdeni...unalmas, lapos...
2015. febr. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ne menj bele.. tönkreteheted a kapcsolatát.. Miért kell ez?
2015. febr. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kifogas a reszerol. Ha annyira jol mukodne, eszre se vett volna teged. Csak hat a baratno az egy biztos dolog.. Szexre jo leszel egyrnlore, aztan mint a majmok. Csak akkor engedi el az egyik agat, ha mar kapaszkodik a masikba.
2015. febr. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én csak a bűzt érzem.
2015. febr. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Voltam ilyen helyzetben. Majdnem bele is mentem. Aztán jött egy srác, akibe első látásra beleszerettem, és megoldódott így a helyzet.

Tudom, könnyen beszélek, de utólag nagyon-nagyon örülök neki, hogy nem történt meg.

2015. febr. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

3-as baratjanak a bnojenek gratulalok, egyelore igy irjuk utana vki


velemeny pedi a kerdesrol, h erezheted ugyis jol vele magad, h nem kurtok, mint a nyulak, vagy csak szex-szel lehet ma mar jol ereznunk magunkat, mert mondhattatok volna ezt korabban is, egy rakat csajt meghuzhattam volna, ha ezt tudom, h ez igy megy

2015. febr. 26. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vállald be, sőt ha vannak perverzióid arra is ráveheted (ő is ezt akarja kiélni hisz otthon nem lehet) , tartani fogja a száját
2015. febr. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!