Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lányoknak mennyit számít a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak mennyit számít a magasság?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy egy viszonylag alacsony lánynak számít-e, ha egy fiú, aki udvarol neki, az magasabb? Vagy nem szempont? Sajnos az alacsonyabb, csendes, cuki lányok szoktak tetszeni, és én pedig magasabb srác vagyok. Gyakran azt érzem, hogy emiatt sem kellek a lányoknak..

2015. febr. 26. 18:32
 1/8 anonim ***** válasza:
74%

számít.

én 178 vagyok, és így is sok csaj alacsonyak talál...

bla bla.


fő hogy ne pálcikalegyél. 185 magasághoz társuljon 90 kilo, és ne csak 60....ha érted....

2015. febr. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Én kimondottan szeretem ha egy pasi jóval magasabb én 163cm vagyok az olyan átlagos egy lánnynál, mondjuk ha egy pasi ugyan akkora kb mint én az ..hát bejön ha a belsőt nézem, de jobba tetszenek a magas pasik, akikre felnézhetek, aki mellett nőnek érezhetem magam... Amugy is sokkal férfiasabb aki magas ^^
2015. febr. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hm hát..engem csak az zavarna, ha alacsonyabb lenne..én 158cm vagyok, a barátom 17.

17/l

2015. febr. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én 166 centi vagyok és azt szeretem, ha egy fiú fél fejjel, max egy fejjel magasabb nálam. Ha alacsonyabb vagy magasabb az már nem olyan jó, bár ha magas az még nem annyira gáz,de nálam alacsonyabb pasival tuti nem jönnék össze.

20/L

2015. febr. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem számít de ebből ne vonj le következtetést...mindig ragaszkodtam az elképzeléseimhez, vágyaimhoz. 168cm magas vagyok 53 kg, nekem az ideál ahogy az első már leírta 185-190cm kb85-90kg-os erős de nem tùlgyùrt pasi.
2015. febr. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Egyezem az előttem szólóhoz :)
2015. febr. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mindig is a magas fiúk jöttek be. (én 174) de most mégis egy tőlem alacsonyabb fiú tetszik. Nem is értem saját magam :D
2015. febr. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mindig is a magasabb pasikat néztem meg (180-185), a 2 éve párom mégis 5cm-rel alacsonyabb nálam. :D
2015. febr. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!