Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol rontom el mindig? :S

Figyelt kérdés

Mások szerint elég jóképű vagyok(téll. nem nagyképűségből mondom hanem ez mások véleménye), de mégis lenne egy problémám. Többször volt már olyan, hogy odajött hozzám egy lány, vagy felvett msn-re. Ennek ellenére mégis elég régóta nincs barátnőm. Az a baj hogy nagyon visszahúzódó típus vagyok ezen a téren. Egyébként nem vagyok egy otthon ülős fajta meg sok barátom van csak a lányok terén vagyok ilyen. A kérdésem az lenne hogy sok lánnyal kavartam eddig (legtöbbször ők kezdeményeztek), de egyik sem jött össze. Lehet hogy én vagyok túl félénk? :S Pedig nagyon szeretnék már egy normális kapcsolatot.


Előre is köszi a válaszokat.


17/F


2010. febr. 13. 20:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

"Az a baj hogy nagyon visszahúzódó típus vagyok ezen a téren"


már meg is válaszoltad. több tökösséget!

2010. febr. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
linkelnél képet?:D 16/L
2010. febr. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Az a gond hogy van egy-két ismerősöm aki szintén szokta nézegetni ezt az oldalt és nem lenne jó bebukni a dolgot. :D
2010. febr. 13. 20:38
 4/11 A kérdező kommentje:
Egyébként jöhetnek még válaszok.
2010. febr. 13. 20:38
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudod, hogy tetszel egy lánynak, akkor miért nem udvarolsz neki?
2010. febr. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ez jó kérdés. :S Az a gond ha érzem, hogy tetszem neki akkor mindig keresem azokat a jeleket, amik miatt mindig meggyőzőm magam hogy mégsem jelentek neki semmit, pedig lehet hogy egyszerűen csak rossz napja van és amiatt nem viselkedik velem úgy mint általában. :S
2010. febr. 13. 21:02
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Mindig utáltam a te "fajtádat".:-)

Volt egy srác,aki tetszett,de soha nem merte mondani nekem.Én meg nem fogok pasinál kezdeményezni,szerintem közönséges.Így elmentünk egymás mellett.A haverjától tudtam meg,hogy tetszettem neki,csak félénk volt.

Jól elbeszélgettem vele.Elmegy a sunyiba...:-(

2010. febr. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
erre szerintem nagyon megoldáás nincsen.. majd kinövöd ha tapasztaltabb leszel vagy ha már úgygondolod hogy azvagy akkor próbálj meg változni.. ha tetszik egy lány hívd el moziba vagy csak szimplán sétálni..beszélgessetek..és ha úgyérzed bejössz neki elmondhatod neki hogy kedveled..sok sikert :) priviben linkelhetnél képet ;)
2010. febr. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Először is a 21:27essel ne foglalkozz, eléggé buta lehet.

De am meg sztem is itt baj, amit már te is leírtál a kérdésedben, hogy félénk vagy. de én teljesen át tudom érezni a problémádat, mert velem is ez van, és sajnos ezen nem segítenek, ha azt mondják, hogy legyen több önbizalmad meg stb... Próbálj meg 1 kicsit kevésbé izgulni, vagy idegesnek zavartnak lennni, ha beszélgetsz 1 lánnyal/lányokkal:)/. De nekemis ez a bajom h mindenbe (s gondolok most a pasikra is) csak a problémát "keresem". Ezt most úgy értem, h mindig rosszra gondolok, h pl. tuti nem tetszek neki, mert... vagy ez így nem jó mert... Érted?

Szóval próbálj meg kicsit "lazább" lenni, de nem arra gondolok, h legyél bunkó meg ilyenek, hanem udvarias kedves de mégsem félénk visszahúzódó, hanem inkább visszafogott.

Remélem tudtam segíteni. :)

2010. febr. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Jah elfelejtettem: 16:00 vagyok és 18/L
2010. febr. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!